Pradžia
en
LNOBT

Naujienos

„Spragtukas“, „Traviata“ ir kitos virtualios LNOBT šventinės dovanos Gruodžio 21, 2020 „Spragtukas“, „Traviata“ ir kitos virtualios LNOBT šventinės dovanos Lietuvos operos 100-metį minintis Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras šventiniam laikotarpiui dėlioja Jums visą maišą virtualių dovanų. Išpakuokite jas, kai namuose pasigesite geros... Daugiau Lietuvos operos šimtmečiui – skambančios ir šviečiančios LNOBT dovanos Gruodžio 19, 2020 Lietuvos operos šimtmečiui – skambančios ir šviečiančios LNOBT dovanos Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, negalėdamas atverti durų savo žiūrovams, siekia priminti jiems artėjantį Lietuvos profesionalios operos 100-metį. Apie šią garbingą istorinę sukaktį... Daugiau Manto Petruškevičiaus puošta LNOBT eglutė primins artėjantį operos jubiliejų Gruodžio 10, 2020 Manto Petruškevičiaus puošta LNOBT eglutė primins artėjantį operos jubiliejų Šį sekmadienį, gruodžio 13 d. 19 val. didžiausiame šalies teatre bus iškilmingai įžiebta „Traviatos“ tema puošta Kalėdų eglutė. Nuotaikingą šventinę ceremoniją visi operos ir baleto mylėtojai... Daugiau LNOBT scenoje – prestižinis fortepijonas Gruodžio 07, 2020 LNOBT scenoje – prestižinis fortepijonas Belaukdamas į sales sugrįžtančios publikos, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras įsigijo aukščiausios klasės koncertinį fortepijoną „Steinway & Sons“ bei atnaujino didžiąją dalį teatro... Daugiau Baleto mokyklos vadovas Eligijus Butkus: „Visas mūsų miestelis šoko“ Gruodžio 04, 2020 Baleto mokyklos vadovas Eligijus Butkus: „Visas mūsų miestelis šoko“ Gruodžio 4-ąją Lietuvos baletas mini 95-erių metų sukaktį: tiek laiko nutekėjo nuo 1925 m. Kaune parodytos Leo Delibes baleto „Kopelija” premjeros. Šia proga LNOBT savo „Facebook“ paskyroje siunčia... Daugiau Naujausiame LNOBT projekte „Tekstūra“ – intriguojantis pokalbis su režisieriumi Fabio Ceresa Gruodžio 01, 2020 Naujausiame LNOBT projekte „Tekstūra“ – intriguojantis pokalbis su režisieriumi Fabio Ceresa Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, karantino metu ieškodamas neatrastų kelių į savo brangiosios publikos širdį ir dėmesį, pristato naują projektą – tinklalaidžių ciklą, kurį pavadinome... Daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Loading