Pradžia
en

Prieš operos premjerą – du nemokami renginiai

Prieš operos premjerą – du nemokami renginiai

Keliam naują LNOkalbių bangą: kviečiame daugiau sužinoti apie scenon žengiančias Jacques‘o Offenbacho „Hofmano istorijas“!

Sausio 21 d., sekmadienį, 14 val. vyks diskusija „Hofmano istorijos šiandienos akimis“, kurioje žada dalyvauti pastatymo režisierius Federico Grazzini, choreografas, judesio režisierius Angelo Smimmo ir klinikinė psichologė, kognityvinės ir elgesio psichoterapijos praktikė Kotryna Mikalauskaitė. Pokalbio centre – pagrindinio operos personažo Hofmano, statytojų valia atsiduriančio nerimo pilname nūdienos pasaulyje, angelai ir demonai.

Sausio 22 d., pirmadienį, 18 val. smalsių klausytojų lauks „Hofmano istorijų“ pastatymo muzikos vadovas Sesto Quatrini. Nuolatiniai teatro gerbėjai jau žino apie neprilygstamą šio dirigento gebėjimą artistiškai, įtraukiančiai ir informatyviai supažindinti su bet kuria į repertuarą įtraukta opera. Muzikiniais pavyzdžiais maestro pasakojimą iliustruos premjeros koncertmeisteris Artur Shutov.

Abu renginiai yra nemokami ir vyks LNOBT Raudonojoje fojė. Juos moderuos ir vertimu į lietuvių kalbą pasirūpins muzikologė, LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Rasa Murauskaitė-Juškienė.

„Hofmano istorijos“ LNOBT scenoje – nuo sausio 26 iki vasario 3 dienos.

Naujienos

Bravissimo

Naujienlaiškio prenumerata

Loading