Pradžia
en

LNOkalbiai: Sesto Quatrini apie „Aną Boleną“

LNOkalbiai: Sesto Quatrini apie „Aną Boleną“

Spalio 12 d. (pirmadienį) 16.45 val. LNOBT Kamerinėje salėje vyks susitikimas su Gaetano Donizetti operos „Ana Bolena“ pastatymo muzikos vadovu, teatro Operos meno vadovu Sesto Quatrini.

„Žvelgiant objektyviai, „Ana Bolena“ yra operos repertuaro tvirtovė, ypač jei atkreiptume dėmesį į jos vokalinę kompoziciją: visos melodijos ir visi menkiausi akcentai (tiek užrašyti, tiek nujaučiami) lieka ištikimi metriniams, kokybiniams, kiekybiniams, poetiniams žodžių, sakinių elementams, taip pat ir emocijoms, kurių vektorius yra veikėjų tariami žodžiai. Bet didžiausia „Anos Bolenos” vertybė yra nepaprastai aukštas ekspresijos lygis, kurį stimuliuoja kompozitoriaus siekis nuostabia muzika prikelti gyvenimui ryškius, puikiai suformuotus personažus“, – teigia dirigentas S. Quatrini, ankstesniuose LNOkalbiuose su žaižaruojančiomis itališkomis emocijomis pristatęs jau ne vieną operos spektaklį. 

Pokalbis vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Susitikimą moderuos žurnalo „Bravissimo“ redaktorė Laūra Karnavičiūtė. Dirigento pasakojimą muzikiniais intarpais iliustruos pianistas Justas Čeponis.

Įėjimas į LNOBT Kamerinę salę – pro teatro bilietų kasų fojė. 

Gera naujiena – renginį transliuosime tiesiogiai LNOBT Facebook paskyroje. Prisijunkite!

Pirmosios premjeros metu visus sužavėjusi „Ana Bolena“ į LNOBT sceną sugrįžta jau spalio 14, 15, 16 ir 17 dienomis.

Registracija baigta

Bravissimo

Naujienlaiškio prenumerata

Loading