Pradžia
en

Vasarą teatro bilietai – pigesni

Kol džiaugiamės vasaros festivaliais ir koncertais po atviru dangumi, nederėtų pamiršti, kad tai – trumpalaikiai kelių mėnesių malonumai. O tada – vėl atšiaurūs vėjai ir nebe tokie draugiški lietūs, vejantys operos ir baleto gerbėjus atgal į teatro salę. 

Taigi primename, kad iki rugsėjo 25 dienos bilietus į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro 2017 m. rudens – 2018 m. pavasario sezono spektaklius turite galimybę įsigyti su 35 proc. nuolaida. Tereikia iš pateikto sąrašo išsirinkti penkis arba daugiau spektaklių ir įsigyti abonementą 5 +.
Pageidaujančius teatre lankytis poilsio dienomis turėtų sudominti analogiškas abonementas 5 + savaitgaliai. Šio abonemento sąraše rasite savaitgaliais vykstančius ir vaikams skirtus dieninius, ir įprastus vakaro spektaklius. Juos iki rugsėjo 25 dienos galima įsigyti su 25 proc. nuolaida.
Tad susitikime teatre rudenį! Abonementus galite užsakyti LNOBT kasose (A. Vienuolio g. 1, Vilnius) ir internete www.opera.lt. Kiekvienam, perkančiam abonementą, teatras dovanoja žurnalus „Bravissimo“!

 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading