success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

V. Noreikos konkurso laureatams – kvietimas dainuoti LNOBT „Traviatoje“

V. Noreikos konkurso laureatams – kvietimas dainuoti LNOBT „Traviatoje“

Rugsėjo 23-iosios vakarą buvo įteikti apdovanojimai II tarptautinio V. Noreikos dainininkų konkurso laureatams. Specialųjį prizą dviem iš jų įsteigė ir Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, sopraną Julią Muzychenko iš Rusijos ir tenorą Kyounghan Seo iš Pietų Korėjos pakvietęs dainuoti 2021–2022 m. sezono „Traviatos“ spektakliuose.

„Lietuvos operos 100-mečiui mūsų teatras rengia ypatingai svarbią Giuseppe's Verdi operos „Traviata“ premjerą. Tarp konkurso dalyvių pamatėme net keletą puikių atlikėjų, kurie neabejotinai verti šio, jubiliejinio „Traviatos“ pastatymo scenos. Tad labai džiaugiuosi turėdamas galimybę pakviesti J. Muzychenko ir K. Seo būsimiems muzikiniams susitikimams mūsų teatre“, – įteikdamas teatro prizą laureatų apdovanojimo ceremonijoje kalbėjo LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas, nepamiršęs palinkėti šaunios karjeros kloties ir visiems kitiems II tarptautinio V. Noreikos dainininkų konkurso finalininkams.

Tarp konkurso žiuri narių buvo ir LNOBT Operos meno vadovas Sesto Quatrini. Sopranas J. Muzychenko buvo pripažinta II tarptautinio V. Noreikos dainininkų konkurso antrosios premijos laimėtoja, o tenoras K. Seo tapo vienu iš trečiosios premijos laureatų.

Abu į būsimus LNOBT spektaklius pakviesti jaunieji solistai jau pademonstravo Lietuvos publikai savo pasirengimą dainuoti „Traviatoje“: J. Muzychenko konkurso finale, grojant LNOBT simfoniniam orkestrui, atliko Violetos ariją „E strano!.. Ah, fors'è lui“, o tenoras G. Seo – Alfredo ariją „Lunge da lei... De miei bollenti spiriti...“

Pirmieji Lietuvos operos 100-mečiui skirtos „Traviatos“ premjeriniai spektakliai LNOBT numatyti šių metų gruodžio 4, 5, 29 ir 30 dienomis. Pastatymo režisierius – Fabio Ceresa (Italija), muzikos vadovas – LNOBT vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila, dirigentas – S. Quatrini.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading