Pradžia
en

Trys LNOBT spektaklių solistai nominuoti „Auksiniams scenos kryžiams”

Į nacionalinius šalies teatralų apdovanojimus – „Auksinius scenos kryžius” pretenduoja operos solistė Aistė Pilibavičiūtė ir baleto šokėjai Mantas Daraškevičius bei Jonas Laucius.

LNOBT sveikina savo spektaklių solistus, kurių pasirodymai buvo pastebėti ir įvertinti „Auksinių scenos kryžių” komisijos. Operos, operetės ir miuziklo kategorijoje nominuotas sopranas Aistė Pilibavičiūtė, pernai atlikusi Iljos partiją Wolfgango A. Mozarto operos „Idomenėjas” premjeriniuose spektakliuose. Prieš porą mėnesių Aistė Pilibavičiūtė buvo pripažinta LNOBT Metų soliste.

Baleto artistų ir šokio atlikėjų kategorijoje į apdovanojimą pretenduoja LNOBT baleto trupės solistai Mantas Daraškevičius ir Jonas Laucius. Abu jie „Auksinių scenos kryžių” komisijos dėmesį atkreipė prieš metus sukūrę įdomius vaidmenis Adolphe’o Adamo balete „Korsaras”: Mantas Daraškevičius atliko Birbanto, o neseniai LNOBT Metų solistu pripažintas Jonas Laucius – Lankadamo vaidmenį. Abu šokėjai vasarą parengė vaidmenis ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklyje „Graikas Zorba”, kuriems komisija taipogi neliko abejinga.

Sveikiname „Auksiniams scenos kryžiams” nominuotus teatro solistus ir nekantraudami laukiame apdovanojimų ceremonijos, kuri Tarptautinę teatro dieną – kovo 29-ąją vyks Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading