success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Susitikime Knygų mugėje!

Šį savaitgalį LNOBT kviečia susitikti Knygų mugėje, Muzikos salėje. LNOBT siūlys nueiti mažyčius, lengvus, ir labai malonius 7 žingsnelius, kurie Jus atves į teatrą. Penktadienį, 15 val., Operos magiją skleis teatro artistai, scenoje pristatysiantys „naujos operos“ Vyrai - iš Milano, moterys – iš Paryžiaus premjerą. Šeštadienį, su Jumis bendraus operos ir baleto solistai, prisiminimui dalins autografus ir atsakinės į klausimus: 10 val. Metų baleto solistė, primabalerina Kristina Gudžiūnaitė, 14 val. Metų operos solistė Viktorija Miškūnaitė, 15 val. Metų operos viltis Šarūnas Šapalas. Visą laiką galėsite pasidžiaugti gražiausių LNOBT spektaklių kaleidoskopu, rinktis mėgstamiausius spektaklius, kuriuos norisi pamatyti dar ir dar kartą, ar atrasti naujus, neregėtus ir negirdėtus.
Knygų mugei parengėme ir spaudos premjerą – Jūsų dėmesiui pateikiame tarptautinių operos kritikų seminarų straipsnių rinktinę „Opera naujųjų medijų amžiuje". Iki pasimatymo Knygų mugėje!
7 žingsneliai iki teatro!
1. Knygų mugėje, mūsų stende, parašykite atviruką draugui.
2. Pakvieskite draugą į teatrą!
3. Atviruką mes antspauduojame specialiu antspaudu – „teatro rūtele“.
4. Įmetus į specialią dėžutę, mes išsiųsime Jūsų atviruką paštu.
5. Draugas, gavęs Jūsų atviruką, turi jį atsinešti į teatro kasas.
6. Su šiuo atviruku, mes dovanojame 30 % nuolaidą 2 bilietams į šio sezono spektaklį.
7. Belieka ateiti ir mėgautis spektakliu!
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja premjeroms, renginiams Kamerinėje salėje, ne teatro ir nerepertuariniams renginiams!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading