success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Sezonas pasibaigė. Sezonas prasideda!

Mieli teatro bičiuliai,
artėjant sezono pabaigai, turime džiugią naujieną! Jau šią savaitę, nuo birželio 6 d. kviečiame susipažinti su mūsų naujuoju, 2018–2019 m. sezono repertuaru. Kartu su naujuoju repertuaru pradedame ir mūsų www.opera.lt svetainės atnaujinimo darbus. Pirmasis etapas – bilietų pardavimo sistemos pakeitimas – turėtų būti baigtas antradienio ryte, birželio 5 d. 10 val. Todėl, nuo sekmadienio vakaro, birželio 3 d. 20 val., iki trečiadienio ryto, birželio 6 d. 10 val. LNOBT bilietų pardavimo sistema neveiks. Tai reiškia, kad bilietų nei internetu, nei kasose negalėsite nei įsigyti, nei rezervuoti.  
Antrasis etapas – LNOBT interneto svetainės atnaujinimas – bus vykdomas vasaros metu. Tikimės grįžusius po atostogų rudenį sezono pradžioje Jus pasveikinti atsinaujinusioje, pagražėjusioje, patogioje ir informatyvioje naujojoje LNOBT interneto svetainėje.
Vykstant svetainės atnaujinimo procesui, ne visą norimą informaciją joje galėsite rasti. Atsiprašome už laikinus nepatogumus, tikimės, kad laikas be operos ir baleto naujienų vasarą neprailgs, o rudenį bus dvigubai maloniau atrasti naująją www.opera.lt svetainę.
Iki pasimatymo naujojoje LNOBT svetainėje!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading