success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Senos teatro afišos vaikų rankose virs „Mamulės Mū“ personažų kaukėmis

Senos teatro afišos vaikų rankose virs „Mamulės Mū“ personažų kaukėmis

Gruodžio 2 d. 12 val. kūrybingus sostinės pradinukus kviečiame į premjeros „Mamulė Mū“ kūrybines dirbtuves Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Vaikai ne tik išgirs skaitomas Karvės ir Varnos draugystės istorijas, bet ir turės progą pasidairyti tikrose  teatro dailininkų gamybinėse dirbtuvėse, kuriose gimsta visų spektaklių dekoracijos.

„Tad leiskit pristatyti šios istorijos veikėjus du: štai ten va – Varna, protingiausia tarp sparnuotų giminių, o čia pati svarbiausia – Karvė. Ir vardas jos – Mamulė Mū“, – tokiais žodžiais į spektaklį atėję žiūrovai bus supažindinti su svarbiausiais operos veikėjais.

Tiesa, ir Varną, ir Mamulę Mū nemažai Lietuvos vaikų jau pažįsta kaip švedų rašytojos Jujjos Wieslander knygelių personažus. Ir, žinoma, jie geriausiai žino, kaip Karvė ir Varna gali atrodyti, nes tai vaikams pašnibžda jokių ribų nepripažįstanti jų vaizduotė.

Mėgstančius piešti 6–10 metų vaikus gruodžio 2 dieną (ketvirtadienį) 12 valandą kviečiame į kūrybines dirbtuves Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame išgirsite gyvai skaitomas Karvės ir Varnos draugystės istorijas bei, dailininkių padedami, gaminsite pagrindinių pasakos personažų kaukes.

Puoštis einant į teatrą šį kartą nereikės, nes užsiėmimas vyks ne žiūrovams pažįstamoje teatro dalyje, o jo dirbtuvėse, kur būna tapomos tikros spektaklių dekoracijos. Tad šis renginys – tai kartu ir išskirtinė proga mažiesiems bei juos atlydėjusiems suaugusiems pažinti LNOBT užkulisius. Visgi suaugusiems bus taikomas visiems teatro lankytojams įprastas reikalavimas – prie durų pateikti galiojantį Galimybių pasą. Renginio metu visiems jo dalyviams privalu dėvėti apsaugines kaukes.

Užsiėmimo dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija. Nei popieriaus, nei dažų ateinantiems su savimi neštis nereikės, nes visas reikalingas priemones rasite teatre. LNOBT skatina vaikus galvoti apie tvarią planetos ateitį ir taupyti popierių, kuriam pagaminti būtina mediena, todėl pasakos veikėjų kaukes klijuosime iš senų teatro afišų ir plakatų.

Sigito Mickio operos „Mamulė Mū“ veikėjai vaikams pirmą kartą LNOBT scenoje pasirodys gruodžio 5-ąją, sekmadienį, net du kartus: 12 ir 15 valandą. Į šiuos pasirodymus bilietų jau vargiai pavyks įsigyti, tačiau turime gerą naujieną: jau paskelbti papildomi gruodžio 30, 31 ir sausio 2 d. „Mamulės Mū” spektakliai.

Pastatymą kūrė debiutuojanti režisierė Agnė Ambrozaitytė-Šumilė, dailininkė Alisa Rūta Stravinskaitė, vaizdo projekcijų autorius Mikas Žukauskas ir šviesų dailininkas Andrius Ringevičius. Premjeros muzikos vadovas – dirigentas Modestas Barkauskas. 

Registracija baigėsi

Kiti renginiai

Naujienlaiškio prenumerata

Loading