Pradžia
en

„Piaf“ spektaklis vieši Bydgoščiaus festivalyje

LNOBT baleto trupė šią savaitę lankosi Lenkijos mieste Bydgoščiuje, kur įspūdingame „Opera Nova“ teatre gegužės 9-10 dienomis pristato savo naujausią premjerą – Mauro Bigonzetti šokio spektaklį „Piaf“. Su dideliu susidomėjimu pasitiktas namuose, lietuvių trupės atliekamas šokio pasakojimas apie prancūzų dainininkės Edith Piaf gyvenimą pirmą kartą rodomas užsienyje.
LNOBT baleto gastrolės yra Bydgoščiaus operos festivalio (Bydgoski Festiwal Operowy) programos dalis. Nuo 1994 m. organizuojamame festivalyje pristatomos ne tik operos ir operetės, bet ir baleto bei šiuolaikinio šokio pastatymai. Jame yra viešėjęs Askoldo Makarovo akademinis baleto teatras iš Sankt Peterburgo, Flandrijos karališkasis baletas iš Belgijos, „Hubbard Street Dance“ iš Čikagos, „Cullbergballet“ iš Švedijos, Šanchajaus baletas bei kitos įžymios trupės.
Šiųmetiniame XXIV Bydgoščiaus operos festivalyje kartu su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru savo spektaklius rodo Poznanės, Ščecino, Vroclavo, Chorzovo teatrai iš Lenkijos bei Maskvos B.Pokrovskio vardo kamerinė opera.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading