Pradžia
en

Paskelbti sausio mėnesio koncertai „Muzika mažoms ausytėms“

Vilniui negresia demografijos krizė. Apie tai iškalbingai byloja sparta, su kuria iš LNOBT internetinės bilietų prekybos sistemos dingsta bilietai į klasikinės muzikos koncertus kūdikiams. Trijų papildomų gruodžio koncertų „Muzika mažoms ausytėms“ bilietų teužteko pusdieniui.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras džiaugiasi pasiūlęs puikią pramogą patiems mažiausiems sostinės klausytojams ir pradeda prekiauti sausio mėnesio koncertų bilietais. Jie teatro Kamerinėje salėje vyks pirmadieniais – sausio 7, 14, 21 ir 28 d. 11 val.

Populiarios klasikinės muzikos kūrinių programą pačiai jauniausiai auditorijai pristato tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, LNOBT simfoninio orkestro stygininkai Vitalija Makrickienė (I smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (II smuikas), Mantas Makrickas (altas) ir Mykolas Rutkauskas (violončelė). 50 minučių trukmės pasirodymus veda aktorius ir šokėjas Tomas Dapšauskas, kuris ragina pajudėti ir vaikučius atlydėjusias mamytes.

Visi koncerto klausytojai susiburia ant didelio margo kilimo, todėl tiek mažiems, tiek dideliems įeinant į salę tenka nusiauti lauko avalynę. Vaikiškus vežimėlius koncerto metu leidžiama saugiai palikti teatro fojė.

Bilietai į koncertus „Muzika mažoms ausytėms“ kainuoja 10 Eur. Vaikams iki 5-erių metų amžiaus atskiro bilieto pirkti nereikia.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading