success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Operos solistė Margarita Levchuk: „Ačiū visiems, kurie mus palaiko“

Operos solistė Margarita Levchuk: „Ačiū visiems, kurie mus palaiko“

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklyje „Kandidas“ dainuojanti baltarusių solistė Margarita Levchuk dėkoja lietuvių ir viso pasaulio kolegoms, palaikantiems atkaklius Baltarusijos kovotojus.

„Sveiki visi! Šiuo metu, kai visas pasaulis seka įvykių eigą Baltarusijoje, esu Minske. Pas mus buvo nesilaikoma įstatymų: Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatai buvo suklastoti. Nelegitimus prezidentas Aleksandras Lukašenka, pasitelkęs jėgos struktūras, laikosi valdžioje. Taikūs žmonės išėjo protestuoti į savo miestų gatves, o juos milicija grubiai sulaiko, muša, sulaikymo izoliatoriuje kankina. Yra labai daug nukentėjusių ir net žuvusių žmonių. 80 žmonių laikomi dingusiais be žinios. Mums, taikiems baltarusiams, labai baisu išeiti į miestų gatves, tačiau mes einame kiekvieną dieną. Labai ačiū visiems, kurie mus, baltarusius, palaiko. Ačiū visiems mano draugams ir kolegoms iš viso pasaulio už palaikymą. Ačiū Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui. Visus jus myliu. Tegyvuoja Baltarusija!“ – iš Minsko perduoda padėkas kolegoms Lietuvos operos gerbėjų pamilta M. Levchuk, kurią LNOBT scenoje vėl turėtume išvysti spalį.

Solidarizuodamasis su Baltarusijos opozicijos kovotojais, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras surengė palaikymo akciją: ant teatro rūmų fasado visą savaitę naktimis spindės Lietuvos ir Baltarusijos vėliavos. Balta ir raudona – senosios Baltarusijos vėliavos spalvos – simboliškai atsikartoja ir šviečiančiame teatro fontane.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading