success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Operos ir baleto žmonių horoskopas 2014 metams

Nenumaldonai artėja Naujieji Metai. Spėliosime ar ne, kokie jie mums bus, viena yra aišku – visi dirbsime kaip ARKLIAI. 2014-ieji – Ugninio Arklio laikotarpis.
Gimusieji Arklio metais, prasideda jūsų laikas: per ateinančius dvyliką mėnesių sėkmingai tvarkysite reikalus, patirsite meilės nuotykių be nemalonių padarinių, užsidirbsite nemažai pinigų. Gimusieji po dangaus ristūno ženklu (t.y. tie, kuriems kitąmet sukaks  24, 36, 48, 60, 72, 84 metai) ateinančius dvyliką mėnesių bus kupini optimizmo ir energijos, nesirgs. Šiais metais Jūsų realybės spektaklis – BRUKNELĖ (dabar jau vienintelis turintis arkliuką scenoje), Jūsų siekamybės spektaklis - LIETUVIAI Valdovų rūmų kieme (kur Arkliui net laiptų nereikės įveikti – yra  eskalatorius)
Arkliai nemyli Pelių, kurios vagia jų avižas, todėl gimusiesiems po šio graužiko ženklu (t.y. tiems, kuriems kitąmet sukaks  18, 30, 42, 54, 66, 78)  pranašaujami ne patys geriausi metai. Nebevaikščiokite taip dažnai į SPRAGTUKĄ.  Ši drama stumia Jus į depresiją. Atsigręžkite į grynojo meno pasaulį - ERNANI padės Jums saugoti sveikatą, kovoti su nemiga.  Gyvenimas tarp paveikslų, tegul ir iliuzorinis, sustiprins Jūsų asmenybės žavesį.
Jaučiams (t.y. tiems, kuriems kitąmet sukaks  17, 29, 41, 53, 65, 77 metai)  kurie, savo nelaimei, irgi nesutaria su likimo numylėtiniais arkliais metai bus labai darbingi. Iš visų jėgų ginkite tai, ką jau pasiekėte, nesvarbu kad Jūsų spektaklyje KORNETAS vyraus Jūsų konkurento Arklio vizijos.  Skaičiuokite pinigus, susilaikykite nuo nereikalingų išlaidų. Meilės fronte - visiškas štilis. Pailėskite, tai pats laikas pasirūpinti savo sveikata ir nervais. Daug daržovių, vaisių, nevenkite ČIPOLINO.
Tigrams (t.y. tiems, kuriems ateinančiais metais sukaks 4, 16, 28, 40, 52, 64, 76 metai) likimas žada naujų įdomių galimybių. Į galvą ateis vaisingų idėjų, darbe jus labai vertins. Yra šansų, kad jūsų piniginė pastorės, nors turėsite ir "reprezentacinių išlaidų". Galingų "tigrų" ir įsiteikti mokančių "tigrių" laukia svaiginantys romanai, jūs galėsite lengvai nutraukti ryšius, kurie jums įkyrėjo. CARMEN jau padarė Jums įtaką, bet nepasiduokite SNIEGO KARALIENĖS žavesiui.
O štai Kiškiai (t.y. tie, kuriems ateinančiais metais sukaks  15, 27, 39, 51, 63, 75, 87) gali turėti smulkių nesusipratimų (šalutinis VIENOS KRAUJO ir LINKSMOSIOS NAŠLĖS poveikis). Kontroliuokite finansus - jokių azartinių lošimų! Ir malonūs ir nemalonūs susitikimai su priešingos lyties asmenimis,  gali baigtis rimtai. (Patarimas išsamiai išstudijuoti FIGARO VEDYBŲ partitūrą). 
Metai be didesnių problemų žadami Drakonams (t.y. tiems, kuriems ateinančiais metais sukaks  14, 26, 38, 50, 62, 74, 86). Kaupkite jėgas, ruoškitės didelėms permainoms - jos ne už kalnų. Jūsų pastangos darbe duos apčiuopiamų ir labai malonių vaisių. Bet tai neturėtų susukti "drakonams" galvos: atminkite, kad pinigus reikia taupyti ir gerais laikais. Be to, meilės fronte ateinančiais metais kažko rimto verčiau nesitikėkite. Nesispjaudykite ugnimi, slopinkite piktas emocijas ir reguliariai lankykite BARBOROS RADVILAITĖS spektaklį, kol pajusite visiškai atsikratę Bonos Sforcos komplekso
Ateinančius dvylika mėnesių viskas gerai klosis Gyvatėms (t.y. tiems, kuriems ateinančiais metais 13, 25, 37, 49, 61, 73, 85). Jeigu patys neprikrėsite didelių kvailysčių, darbe ir kūrybos srityje jus lydės sėkmė, galite rasti naujų turtingų rėmėjų. Ateinantys metai gali padėti labai malonų "tašką" romantiškoje istorijoje, kuri trunka jau pakankamai ilgai. Labai svarbu saugoti sveikatą, laikyti kojas šiltai ir prisiminti, kad nors TRAVIATA – amžinos meilės istorija, šiuolaikinė medicina gali daug daugiau. Todėl, Jūsų spektaklis – MEILĖS ELIKSYRAS.
Avinai (t.y. tie, kuriems ateinančiais metais  23, 35, 47, 59, 71, 83)  nuo seno draugauja su arkliais: jų laukia sėkmingi metai. Darbe nebijokite drąsių žingsnių - žinoma, jeigu jie gerai apgalvoti. Kaupkite pinigus ir atminkite - didelėms išlaidoms ateinantys metais nėra pats tinkamiausias laikotarpis. Jautrių "avyčių" laukia laiminga santuoka, o sutuoktiniams  rekomenduojama dažniau sakyti partneriui malonius žodžius: patikėkite, tai daryti verta, kad Jūsų neištiktų ANOS KARENINOS vyro, nelaimingo pono Karenino, šyšktėjusio savo žmonai komplimentų, likimas. Būtų neblogai pasimankštinti, apsilankyti sporto salėje- tai skatina mąstymą ir gerina potenciją (P.S.kasdieninė baleto pamoka prasideda 10.00 baleto salėje).
Metai be ypatingų sukrėtimų žadami ir Beždžionėms (t.y. tiems, kuriems ateinančiais metais 10, 22, 34, 46, 58, 70, 82), nors jų kelyje gali pasitaikyti pavojingų spąstų. Darbe ginkite tai, kas jau pasiekta, ir atsargiai plėskite veiklos sferą. Deja, "beždžionės" turės nemažai išlaidų - pasistenkite neištuštinti piniginės. Bendraudami su priešingos lyties atstovais,  ieškokite esmės -  stebėkite KOPELIJĄ ir  perdėtai nesižavėkite SILFIDE- išorinis spindesys ir patrauklumas ne visada atspindi tikrąjį turinį. Ypatingą dėmesį skirkite tolygiai ir visavertei mitybai, keliaukite. Geriausiai į ŽYDRĄJĮ DUNOJŲ arba Varšuvą.
Gimusieji po dangiškosios Vištos ženklu (t.y. tie, kuriems ateinančiais metais 9, 21, 33, 45, 57, 69, 81) galės pasidžiaugti: ligšiolinės pastangos pagaliau duos rezultatų. Finansinė padėtis bus stabili, nebijokite išlaidų. "Vištelių" ir "gaidelių" laukia svaiginantys susitikimai(tik nenukriskite nuo laktos) - bet tik nuo jūsų priklausys, ar jie virs karšta meile. Kiekvina Višta turi šansą tapti gulbe, tad ir PELENĖ ir GULBIŲ EŽERAS ir netgi kai kurie LOHENGRINO aspektai Jums yra nesvetimi.
Drąsiau į priekį, pasitikite savo sėkmę, Šunys (t.y. tie, kuriems ateinančiais metais 8, 20, 32, 44, 56, 68, 80). Bet darbe bijokite netikėtų spąstų,ypač Arklio kanopų, nesusiviliokite pernelyg gražiais pasiūlymais. Šūkis meilės fronte - tik ataka! Rytais nors šiek tiek pasimankštinkite, ypač jei rytas ateina su ŠIKŠNOSPARNIO kerštu. Prisiminkite, kad “šunys loja – karavanas eina”.Tačiau neperlenkite lazdos - nepasiduokite pavydui, Jums patartina dar kartą įsigilinti į KARMEN ir OTELO fabulas.
Šernams  (t.y. tiems, kuriems ateinančiais metais 7, 19, 31, 43, 55, 67, 79, 91) seksis pusėtinai. Darbe gali iškilti smulkių ir erzinančių problemų. Neužsibrėžkite didelių uždavinių, saugokite tai, kas jau pasiekta. Gali būti, kad turėsite nenumatytų išlaidų.  Neverta šokti visa naktį – likimas gali Jums iškrėsti kiaulystę (šernas=laukinė kiaulė), o tada nepadės nei BAJADERĖS Šešėlių variacijos, nei Alberto naktiniai pasišokimai ŽIZEL. Patarimai sutuoktiniams - jokių lengvabūdiškų meilės nuotykių. 
Beje, šio išmintingo  patarimo gali paklausyti ir visi horoskopo skaitytojai - nuo "arklių" iki "šunų". Būkite geranoriški ir atlaidūs kitų kvailystėms ir silpnybėms, nepamirškite svajoti, laikykitės ritmo, laiku eikite miegoti, bet nepramiegokite GALA KONCERTO, nes tuomet jau teliks tik MISSA SOLEMNIS.
GERŲ METŲ, mieli mūsų teatro bičiuliai!
LNOBT Reklamos ir leidybos tarnybos Astrologinių prognozių grupė

Naujienlaiškio prenumerata

Loading