Pradžia
en

Operos ir baleto horoskopas 2013 metams

Nenumaldonai artėjant Naujiesiems (nepaisant pasaulio pabaigos), daugelis spėliojame, kokie jie bus – 2013-ieji. Populiariausias būdas sužinoti – paskaityti horoskopus. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras nutarė sudaryti savo horoskopą, žinomą, susijusį su rodomais spektakliais. Skaitykite jį primerkę akį, tačiau, jei dvejojate, kokį spektaklį aplankyti, vadovaukitės horoskopu!

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
Taupykite jėgas, saugokite ragus, jų prireiks kovoje su savo demonais, venkite netikrų draugų. Gyvenimas gali būti ir juodai baltas, ir juodai pilkas – tai nėra blogai, juk juoda stilingumo spalva. Šiais metais rekomenduojame nuvykti į Kiprą. Jūsų akmuo – gagatas, Jūsų spalva – tamsiai pilka, Jūsų spektaklis – OTELAS.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)
Šie metai bus paženklinti darbų antplūdžiu, viena diena atneš darbų už metus. Turėsite laviruoti tarp meilės ir pareigos, viršininko ir pavaldinių, o kur dar draugai? Venkite nekokybiškų baldų, valgykite daug apelsinų. Spalva – oranžinė, Jūsų akmuo – saulės akmuo, Jūsų spektaklis – FIGARO VEDYBOS.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)
Šiais metais rekomenduojame ilgėliau paviešėti kaime. Grynas oras ir pienas grąžins Jums gyvenimo skonį, įkvėps Jus kūrybai, netgi poezijai. Bet... perdėm neužsimirškite, nes už kūrybą honoraras ne visada mokamas... Nevertinkite žmonių pagal rūbą, įspūdis gali būti apgaulingas. Yra tikimybė sutikti visuomenėje pripažintą antrąją pusę. Jūsų spalva – balta, Jūsų akmuo – perlas, Jūsų spektaklis – EUGENIJUS ONEGINAS.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
Šiais metais nebijokite sunkaus darbo, paišinų puodų. Bet svarbiausia, neužsimirškite: Jūsų tikslas – tarp pelų ieškot grūdų. Tuomet pasaulis nušvis krištoliniais spinduliais! Nesirūpinkite dėl avalynės, nepaisykite artimųjų pavydo ir komentarų. Jūsų spalva – aukso, Jūsų akmuo - Veneros plaukai, Jūsų spektaklis – PELENĖ.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)
Būsite fatališki, aistringi, užburiantys, labai ryškūs. Regis niekas negalės pažaboti Jūsų kūrybiškos ir laisvos dvasios. Bet... susidursite su aklu pavydu ir stipria priešiška valia. Jūsų žavesys bus stipriausias Jūsų ginklas. Jūsų spalva – raudona, Jūsų akmuo – rubinas, Jūsų spektaklis – KARMEN.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)
Šiais metais rekomenduojame semtis kūrybinio įkvėpimo gamtoje, uogauti ir grybauti, bet saugokitės erkių! Venkite nežinomos kilmės gėrimų, saugokitės Perkūno ir kitų gamtos stichijų. Jūsų spalva  – purpurinė, Jūsų akmuo – turmalinas , Jūsų spektaklis – BRUKNELĖ.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)
Šiais metais Operos ir baleto teatre sutiksite savo didžiąją meilę, tik... prarasite galvą. Tačiau galite sublimuoti savo libido neregėtam kūrybiniam skrydžiui, įgyvendindami seniai planuotus dalykus. Saugokitės audringos jūros. Jūsų spalva – jūros mėlio, Jūsų akmuo – topazas, Jūsų spektaklis – TRISTANAS IR IZOLDA.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)
Jei šiais metais sutiksite savo gyvenimo meilę, nebijokite amžiaus ar statuso skirtumų. Bet profesinėje sferoje paisykite autoritetų, tai taps tvirta gyvenimo atrama. Būkite atsargūs prie geležinkelio. Jūsų spalva – visi sniego atspalviai, Jūsų akmuo – oniksas, Jūsų spektaklis – ANA KARENINA.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Šiais metais rekomenduojama atsigręžti į žemę – mūsų namus. Ornitologija ir pan., šiukšlių rūšiavimas – tai planetos ateitis. Ji (ateitis) – jūsų rankose. Jūs galite tapti išrinktuoju, vedančiu mūsų visų būtį į trancendentinę Nirvaną. Jūsų spalva – sidabrinė, Jūsų akmuo – kalnų krištolas, Jūsų spektaklis – LOHENGRINAS.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)
Šie metai nustebins netikėtumais, neįprastais dalykais. Bet dvasinio tobulėjimo siekis, ateities meno vizija, dvasinė Šambala atves Jus į... operos ir baleto teatrą. Vienok saugokitės skersvėjų, drėgmės ir negrimzkite į liūdesio liūną. Gyvenimas yra gražus, o grožis sustabdo laiką. Bet dar svarbiau – aistra tobulumui. Jūsų spalva – samanų žalumo, Jūsų akmuo – tigro akis, Jūsų spektaklis – ČIURLIONIS.

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Jei nuolat plausitės rankas – paukščių gripas Jus aplenks. Netikėkite netikrais pranašais. Tikėkite meile, ir tiesa išaiškės. Jei esate rašantis žmogus, jūsų karjeros sėkmę paspartintų kompiuterio pakeitimas į plunksną (grįžimas prie ekologiškų rašymo būdų). Tuomet karjera skleisis stulbinančiu skrydžiu! Jūsų akmuo – deimantas, Jūsų spalva – žydra, Jūsų spektaklis – GULBIŲ EŽERAS.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)
Šiais metais galbūt sulauksite savojo princo ar princesės, todėl užuot užsiėmę rankdarbiais (ypač saugokitės adatos!), lankykite Operos ir baleto teatrą, mėgaukitės gamta, gardžiuokitės erškėtuogių uogiene. Jūsų spalva – alyvinė, Jūsų akmuo – rožinis kvarcas, Jūsų spektaklis – MIEGANČIOJI GRAŽUOLĖ.
 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading