Pradžia
en

Norite pasirodyti „Kūrybiniame impulse“?

Norite pasirodyti „Kūrybiniame impulse“?

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras skelbia šių metų choreografinių miniatiūrų projekte „Kūrybinis impulsas 2019“ pageidaujančių dalyvauti pradedančiųjų choreografų ir vaizdo projekcijų kūrėjų meninių idėjų konkursą.

Pirmosios „Kūrybinio impulso“ dirbtuvės LNOBT baleto meno vadovo Krzysztofo Pastoro iniciatyva buvo surengtos 2012 m. „Man buvo svarbu kelti trupės kūrybingumą, siekti, kad baleto spektakliuose dalyvaujantys šokėjai reikštųsi ne vien kaip atlikėjai, bet ir kaip kūrėjai. „Kūrybinis impulsas“ puikiai tiko tokiam patirties laukui, nes jame ne tik įgyvendinami savi kūrybiniai sumanymai, bet ir tiesiogiai susipažįstama su choreografo darbu. Ir tai pasiteisino: baleto šokėjai mano idėją priėmė su didžiuliu entuziazmu, ir jau pirmasis mūsų parengtas choreografinių miniatiūrų vakaras buvo puikus“, - teigė K. Pastoras.

Šiandien „Kūrybinis impulsas“ tapo atviras visiems šokio kūrėjams. Projektas turi naujus kuratorius – jais tapo choreografas Martynas Rimeikis ir primabalerina Kristina Gudžiūnaitė. Aštuntasis „Kūrybinis impulsas“ keisis ir tuo, kad jo pasirodymai žiūrovams pirmąkart bus pristatomi nebe LNOBT salėje, o gegužės 30birželio 2 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyksiančioje tarptautinėje šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius‘19“.

Norintieji dalyvauti „Kūrybinio impulso“ idėjų konkurse choreografai ir vaizdo projekcijų kūrėjai iki balandžio 10 d. turėtų užpildyti registracijos formą.

Registracija baigėsi

Telefonas pasiteirauti: +370 656 26815

Naujienlaiškio prenumerata

Loading