success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Nepraleiskite „Eugenijaus Onegino“! Pirmą kartą diriguoja M. Pitrėnas, paskutinį kartą dainuoja M. Vitulskis

Vasario 1 d. operos gerbėjų laukia ypatingas Piotro Čakovskio „Eugenijaus Onegino“ spektaklis. Pirmą kartą LNOBT šią operą diriguos Modestas Pitrėnas, o Lenskį paskutinį kartą šį sezoną dainuos Merūnas Vitulskis.

Pakitus kūrybiniams planams solistas atšaukia savo pasirodymus tolesniuose šio sezono spektakliuose. M. Vitulskio neišgirsime kovo 8 d. „Eugenijuje Onegine“, balandžio 22 d. operoje „Meilės eliksyras“ ir gegužės 6 d. operoje „Traviata“.

Pradedančiam tarptautinę karjerą solistui itin svarbūs pasirodymai kovo mėnesį operoje „Traviata“ Verdi teatre Trieste (Italija), diriguojant garsiam italų dirigentui Gianluigi Gelmetti. Į Triestą, pasak solisto, paklausyti jo atliekamo Alfredo turėtų atvykti Zalcburgo festivalio direktorius. Ne mažiau svarbus M. Vitulskiui dalyvavimas „Meilės eliksyro“ pastatyme Taline balandžio mėnesį. Į Estijos operą žvalgytis Nemorino atlikėjo savo teatrui turėtų atvykti Niujorko „Metropolitan Opera“ agentas. Beje, Taline M. Vitulskis dainuos jau po keleto dienų Hercogą operoje „Rigoletas“.

Tuo tarpu Modesto Pitrėno gerbėjai gali būti ramūs. Dirigentas stos prie orkestro pulto visuose jo parengtuose spektakliuose LNOBT: vasario 6 d. ir balandžio 22 d. diriguos operą „Meilės eliksyras“, kovo 28 d. ir balandžio 16 d. – baletą „Tristanas ir Izolda“.
M. Pitrėnas sėkmingai plėtoja profesinę veiklą ne tik Lietuvoje, bet svetur. Yra Latvijos nacionalinės operos pagrindinis kviestinis dirigentas, čia neseniai parengė R. Wagnerio operos „Riencis“ premjerą, taip pat stato ir diriguoja spektaklius Vokietijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje (buvo R. Wagnerio operos „Skrajojantis olandas“ muzikos vadovas Sen Galeno teatre, pastatyme dainavo ir lietuvis Almas Švilpa).

Vasario 1 d. operoje „Eugenijus Oneginas“ taip pat dainuos Julija Stupnianek (Tatjana), Jovita Vaškevičiūtė (Olga), Eugenijus Chrebtovas (Oneginas), Vytautas Bakula (Greminas), Ignas Misiūra (pirmą kartą Zareckis, Karininkas), Rafailas Karpis (Trikė), Inesa Linaburgytė (Larina), Eugenija Klivickaitė (Auklė).

2014-01-31

Naujienlaiškio prenumerata

Loading