Pradžia
en

Naudingos žinios – LNOBT vadovams ir atlikėjams

Naudingos žinios – LNOBT vadovams ir atlikėjams

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro padalinių vadovai karantino laikotarpiu gilino žinias nuotoliniu būdu: „Zoom“ platformos pagalba dalyvavo trijų dalių mokymuose, padėjusiuose geriau pažinti savo komandą.

Jau septynerius metus LNOBT bendrųjų kompetencijų tobulinimo srityje bendradarbiauja su viena iš savo srities lyderių – vadybos konsultacijų ir mokymų kompanija „OVC Consulting“. Specialistų konsultacijos pasitarnavo gerinant žiūrovų aptarnavimo kokybę, streso valdymo bei komandos formavimo įgūdžius.

Įvairiuose mokymuose dalyvavo ne tik teatro padalinių vadovai, bet ir atlikėjai. Ypač puikių atsiliepimų susilaukė streso valdymo užsiėmimai, kuriuose dalyvavo apie 100 kolektyvo narių.

Pernai LNOBT pradėjus veikti naujai organizacinei struktūrai, dėmesys buvo sutelktas į vadovų komandos kompetencijų stiprinimą. Pirmoji sesija buvo skirta tikslų išgryninimui ir strategijos kūrimui. Rudenį geriausių verslo kompanijų pavyzdžiu padalinių vadovų kompetencijos buvo vertinamos pažangiu cut-e metodu. Kiekvienas vadovas pokalbio su patyrusiu konsultantu metu įvertino savo kompetencijų lygį ir galėjo nusibrėžti asmenines profesinio tobulėjimo gaires.

Karantino metu teatro vadovų darbo krūvis nėra sumažėjęs. Tačiau buvo pasirūpinta galimybe „Zoom“ platformos pagalba aštuoniolikai LNOBT padalinių vadovų surengti dar vienus – trijų dalių „Vadovavimo ABC” mokymus su grįžtamuoju ryšiu ir praktiniais namų darbais, kuriuos vedė „OVC Consulting“ lektoriai Diana Palivonienė ir Donaldas Duškinas.

„Dar nesibaigus mokymų sesijai jos dalyviai pastebėjo, kad bando keisti savo vadovavimo stilių, nes mokymų metu turėjo galimybę susidaryti komandos žemėlapį ir numatyti individualaus darbo su kiekvienu komandos nariu planą. Ne vienas mokymų dalyvis pripažino galintis patvirtinti lektorių suformuluotą teiginį, kad tapus vadovu, keičiasi žmogaus mąstymas ir matymas“, – pasakoja LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotoja, Žmogiškųjų išteklių ir bendrųjų reikalų departamento vadovė Inga Navickienė.

„Mokymai padėjo labiau įvertinti saviugdos svarbą ir reikalingumą, taip pat aiškiai identikuoti savo ir komandos stiprybes bei tobulintinas sritis, ieškoti komandiniame darbe abipusių sprendimų, kurie leistų kuo sėkmingiau ir efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų ”, – teigia LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotojas, Žiūrovų aptarnavimo tarnybos vadovas Audrius Kundrotas.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading