Pradžia
en

„Mergaitės Marijos istorija“ džiugino regionų vaikus

„Mergaitės Marijos istorija“ džiugino regionų vaikus

Baigėsi žiemos švenčių nuotaiką vaikams nešusio spektaklio „Mergaitės Marijos istorija“ kelionių turas po Lietuvos miestus ir miestelius: LNOBT artistai aplankė Mažeikius, Visaginą, Vilkaviškį ir Babtus. Jų keliones dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Gastrolių po Lietuvą maratone dalyvavo jaunieji baleto artistai Gabrielė Marčiukaitytė ir Tomas Kratkovskis, aktorius Martynas Kavaliauskas ir penki LNOBT simfoninio orkestro muzikantai: Karolina Daukšienė (fleita), Valerija Vitkauskaitė (obojus), Vilius Kalvėnas (klarnetas), Vytenis Matutis (valtorna) ir Robertas Šidiškis (fagotas).

Jūratės Sodytės režisuota „Mergaitės Marijos istorija“ ne tik supažindina vaikus su baleto menu bei Ernsto Theodoro A. Hoffmanno pasaka „Spragtukas ir pelių karalius“, bet ir pristato penkis orkestre grojančius pučiamuosius instrumentus, kurie taipogi virsta šios pasakos veikėjais.

Stebuklingą žiemos naktį geraširdė mergaitė Marija, paskatinta lėlių burtininko Droselmajerio, leidžiasi ieškoti savo svajonių princo. Ir jai pavyksta, nes nuoširdi draugystė visada nugali piktus kerus...

Kalėdiškai papuoštoje LNOBT Raudonojoje fojė „Mergaitės Marijos istoriją“ paskutinį kartą šį sezoną žiūrovai galės pamatyti po švenčių, sausio 4 d. 14 val. Spektaklis skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading