Pradžia
en

„Madam Baterflai“ su E. Montvidu data keičiama iš penktadienio į ketvirtadienį

„Madam Baterflai“ su E. Montvidu data keičiama iš penktadienio į ketvirtadienį

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras dėl žiūrovų prevencinio saugumo keičia spalio 30 d. (penktadienį) planuoto rodyti „Madam Baterflai“ spektaklio datą į spalio 29 d. (ketvirtadienį). Žiūrovų įsigyti bilietai galios, spektaklio pradžios laikas lieka tas pats – 18.30 val.

Giacomo Puccini operos „Madam Baterflai“ spalio 28, 29 ir 31 d. spektakliuose pagrindinius vaidmenis dainuos Sandra Janušaitė (Čio Čio san), Edgaras Montvidas (Pinkertonas), Jovita Vaškevičiūtė (Suzuki), Eugenijus Chrebtovas | Dainius Stumbras (Šarplesas), Mindaugas Jankauskas (Goras), Arūnas Malikėnas (Princas Jamadoris), Egidijus Dauskurdis (Bonza). Spektaklį diriguos LNOBT vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila.

Žymaus britų kino ir teatro režisieriaus, scenaristo ir dramaturgo Anthony Minghellos (1954–2008) gyvenimo saulėlydyje sukurtas „Madam Baterflai“ pastatymas tapo jo režisūriniu debiutu operos scenoje, už kurį menininkas iškart pelnė Laurence‘o Olivier premiją. Jo subtili, romantiška ir kartu fatališkų mirties ženklų kupina „Madam Baterflai“ rodoma ne tik LNOBT, bet  ir Anglijos nacionalinės operos bei Niujorko „Metropolitan“ operos scenose.

Šįkart LNOBT „Madam Baterflai“ spektakliuose išvysime dviejų tenorų debiutus: Pinkertono partiją Lietuvoje pirmą kartą atlieka Edgaras Montvidas, Goro – Mindaugas Jankauskas. Tai verta išgirsti!


Negalintys dalyvauti perkeltame spektaklyje turimus bilietus gali pakeisti į bilietų vertės dovanų kuponą. Norintys pakeisti bilietus į dovanų kuponą, prašome užpildyti formąKEITIMO Į DOVANŲ KUPONĄ FORMA

Negalintys dalyvauti perkeltame spektaklyje ir norintys susigrąžinti pinigus, prašome užpildyti pinigų susigrąžinimo formąPINIGŲ GRĄŽINIMO FORMA

Kitais kylančiais klausimais rašykite į info@opera.lt.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading