Pradžia
en

LNOBT: susikurkite savo teatrinį sezoną!

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras tradiciškai pirmasis Lietuvoje jau skelbia viso ateinančio sezono repertuarą – nuo 2012 m. rugsėjo iki 2013 m. gegužės. Jau dabar galite planuoti savo šventes ir laisvalaikį rudeniui, žiemai ir pavasariui. Susikurkite savo teatrinį sezoną! (Ir padarykite tai pigiau).

2012–2013 m. sezoną LNOBT rodys premjerinius šių metų spektaklius – baletą „Žydrasis Dunojus“ pagal Johanno Strausso muziką ir Piotro Čaikovskio operą „Eugenijus Oneginas“, praeito sezono pastatymus – Anželikos Cholinos baletą„Barbora Radvilaitė“ ir Giuseppe’s Verdi operą „Otelas“. Į repertuarą sugrįš įstabioji Giacomo Puccini „Madam Baterflai“ ir dramatiškasis Modesto Musorgskio „Borisas Godunovas“, publiką linksmins Franzo Leháro operetė „Linksmoji našlė“ ir Johanno Strausso „Vienos kraujas“, baleto scenoje toliau bus rodomi klasikiniai baletai („Bajaderė“, „Gulbių ežeras“, „Žizel“, „Spragtukas“, „Don Kichotas“, „Miegančioji gražuolė“) ir neoklasika („Ana Karenina“, „Romeo ir Džuljeta“, „Kopelija“). Iš viso naujajame repertuare drauge su kito sezono premjeromis išvysime 15 operų (iš jų 3 operetės), 16 baletų ir 5 spektaklius vaikams (baletus „Čipolinas“, „Snieguolė“, „Pelenė“ bei operas „Bruknelė“ ir „Buratinas“). 

Spektaklių daug, juos galima rinktis visam sezonui, tad verta iš anksto peržiūrėti, pagalvoti, ir suplanuoti sau šventę Operos ir baleto teatre. Juolab, kad dabar pats metas tai padaryti nemažai sutaupant: startuoja naujasis teatro abonementas 5+, tad visą vasarą galite rinktis spektaklius kitam sezonui.  

„5+“ – tai abonementas visam 2012 m. rudens–2013 m. pavasario sezonui, Jūsų pasirinkimu sudarytas iš 5 ir daugiau skirtingų spektaklių (negalioja premjeroms, savaitgalių spektakliams ir 

renginiams Kamerinėje salėje) su  30 % nuolaida!

„5 + savaitgaliai“ – tai abonementas viso 2012 m. rudens–2013 m. pavasario sezono savaitgalių,  šeštadienių ir sekmadienių, spektakliams, Jūsų pasirinkimu sudarytas iš 5 ir daugiau spektaklių šeštadieniais ir sekmadieniais (negalioja premjeroms ir renginiams Kamerinėje salėje)  su  25 % nuolaida!

Įsigyti abonementą kviečiame teatro kasose arba užsisakyti internetu. Abonementų akcija vyks iki rugsėjo 20 d., tačiau neatidėkite šių malonių rūpesčių rugsėjui – teatro kasininkės bus Jums dėkingos.

Kiekvienam, perkančiam abonementą 5+ arba 5+ savaitgaliai, teatras visą sezoną dovanoja žurnalus „Bravissimo“! Pirmieji sužinokite Lietuvos ir pasaulio operos meno naujienas su „Bravissimo“! Taip pat visik pirkę abonementus, dalyvauja loterijoje, kuri įvyks rugsėjo 21 d. Jūsų laukia puikūs prizai: dienraščio „Lietuvos rytas“ prenumerata metams, 10 LNOBT suvenyrų, dienraščio „Vilniaus diena“, taip pat – žurnalo „Veidas“ prenumerata metams, 3 prizai iš „Trasalis – Trakai Resort & SPA“, kur galėsite apsilankyti vandens pramogų parke, 3 prizai iš „ULTIMO Casa Di Moda“ salono Vilniuje (300 Lt vertės dovanų čekiai) bei 3 prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ 100 Lt vertės dovanų čekiai. Daugiau informacijos www.opera.lt.

Nepraleiskite progos susidėlioti savo kito sezono švenčių teatre. Tikrai verta!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading