Pradžia
en

LNOBT skelbia papildomus ciklo „Muzika mažoms ausytėms“ koncertus

Bilietai į tris pirmuosius kūdikiams skirtus klasikinės muzikos koncertus buvo išgraibstyti per vieną savaitgalį, todėl abejonių neliko – tokie koncertai vilniečių šeimoms reikalingi. Nuspręsta dar šįmet jas pakviesti į tris papildomus ciklo „Muzika mažoms ausytėms“ pasirodymus, koncertai kūdikiams bus rengiami ir 2019-aisiais.

Vieni mažieji klausytojai stebėjo salę išpūtę akytes, kiti drąsiai žygiavo jos tyrinėti, treti bandė pritarti muzikantams gautais barškučiais, o ketvirti, užliūliuoti klasikos melodijų, nurimę palaimingai užmigo... Svarbiausia, kad abejingų pirmajam koncertui  „Muzika mažoms ausytėms“, kurį surengė LNOBT simfoninio orkestro stygininkų kvartetas, tikrai neliko.

„Maloniausia buvo matyti švytinčias mamyčių akis: pas mus galėjo atsipūsti, nes nereikėjo tildyti ir tramdyti savo spurdančių mažylių. Atmosfera salėje tvyrojo jauki ir šilta tarsi didelės šeimos namų virtuvėje. Naujų draugų teatre sutiko ne tik vaikučiai, bet ir juos atlydėjusios mamos ir močiutės. Klausytojai į Kamerinę salę rinkosi dar gerokai prieš renginį ir po jo neskubėjo skirstytis, o tai – geras ženklas“, – įsitikinęs pirmąjį neįprastą koncertą vedęs aktorius ir šokėjas Tomas Dapšauskas, būsimuose pasirodymuose žadantis dar daugiau smagių improvizacijų.

Kadangi susidomėjimas pirmaisiais kūdikiams skirtais koncertais pasirodė netikėtai didelis ir visi bilietai į juos išgaravo per keletą dienų, LNOBT nedelsdamas skelbia naujus ciklo “Muzika mažoms ausytėms” pasirodymus. Jie Kamerinėje salėje vyks gruodžio 14 ir 18 d. 11 val. bei gruodžio 28 d. 14 val.

Šįkart ketinama parduoti trečdaliu mažiau bilietų nei anksčiau, todėl ant margojo kilimo mažyliai turės daugiau erdvės aktyviam judėjimui ir žaidimams. Keisis ir bilieto kaina: nuo šiol ji bus 10 Eur. Tačiau, priešingai nei kituose Vilniuje kūdikiams siūlomuose renginiuose, LNOBT koncertuose „Muzika mažoms ausytėms“ vaikams iki 5-erių metų amžiaus atskiro bilieto pirkti nereikia.

Populiarios klasikinės muzikos kūrinių programą pačiai jauniausiai auditorijai pristato tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, LNOBT simfoninio orkestro stygininkai Vitalija Makrickienė (I smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (II smuikas), Mantas Makrickas (altas) ir Mykolas Rutkauskas (violončelė). Koncertai trunka 50 min. Vardan saugios aplinkos salėje tiek mažiems, tiek dideliems klausytojams tenka nusiauti lauko avalynę. Vaikiškus vežimėlius koncerto metu leidžiama saugiai palikti teatro fojė, o teatro bufetas, kaip ir vakarinių koncertų metu, vilios karšto šokolado aromatu...

Naujienlaiškio prenumerata

Loading