success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

LNOBT rengia pirmąjį operos profesionalų forumą: aiškinsis, kaip nutiesti kelius Lietuvos talentams

LNOBT rengia pirmąjį operos profesionalų forumą: aiškinsis, kaip nutiesti kelius Lietuvos talentams

Siekdamas ugdyti ir vienyti šalies operos bendruomenę, išklausyti scenos meno profesionalų patirtis bei sužinoti aktualius operos rinkos poreikius, 2022 m. gruodžio 1 d. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras po savo stogu organizuoja pirmąjį operos profesionalų forumą „Ekosistemos iššūkiai ir sprendimai. Talentų kelias į meistrystę ir pripažinimą“.

Forumo pranešimus skaitys: dirigentas, LNOBT operos meno vadovas Sesto Quatrini („Pakeliui į tarptautinį operos elitą: kaip šiandien tampama operos žvaigždėmis ir kokios aplinkybės būtinos sėkmės istorijoms?“ ), operos solistas, Latvijos nacionalinės operos ir baleto vadovas Egilis Silinis („Operos solisto patirtys tarptautinėje scenoje“), operos solistas, Pažaislio muzikos festivalio meno vadovas Edgaras Montvidas („Sėkmės istorija iš pirmų lūpų: kaip vienkartinį proveržį paversti ilgalaike ir nuoseklia tarptautine operos solisto karjera?“), tarptautinės agentūros „TACT“ atstovas Amsterdame ir Paryžiuje Olivier Lalloutte („Agentūros vaidmuo: kodėl kylančiai operos žvaigždei vien įgimto talento ir atsidavimo profesijai gali neužtekti?“), pianistė ir vokalo ugdytoja, Jeruzalės lyrinės operos studijos vadovė Sofia Mazar („Susipažinkite: kas yra vokalo koučeris, kuo jis skiriasi nuo vokalo pedagogo ir kokios jų trūkumo Lietuvoje pasekmės?“).

Forumo diskusijose dalyvaus Lietuvos muzikinių teatrų vadovai, žymūs lietuvių atlikėjai ir operos artistus rengiančių Lietuvos aukštųjų mokyklų pedagogai.

Forumas vyks gruodžio 1 d. (ketvirtadienį) nuo 9.30 val. iki 17 val. LNOBT Raudonojoje fojė. Užsienio svečių pranešimai susirinkusiems bus verčiami į lietuvių kalbą. Tiesioginė forumo transliacija socialiniuose tinkluose nebus organizuojama.

Dalyvavimas operos profesionalų forume nemokamas. Pageidaujantieji dalyvauti iki lapkričio 30 d. (trečiadienio) 12 val. kviečiami registruotis čia: Registracija

Vietų skaičius renginyje ribotas, todėl atvykti galės tik sulaukę forumo registracijos patvirtinimo pretendentai.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading