Pradžia
en

LNOBT prieigose – susitikimai „akis į akį“ ir žinios „iš lūpų į lūpas“

Paskutinėmis vasaros dienomis nepraeikite pro Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą! Rugpjūčio 29–31 d. LNOBT prieigose įsikurs operos informacijos centras po atviru dangumi. Nuo 11 iki 16 val. medžių pavėsyje skendinčiame skverelyje priešais teatro kasas kviečiame stabtelti, pasklaidyti teatro leidinius, sužinoti apie sezono naujoves iš lūpų į lūpas ir... susitikti su teatro menininkais akis į akį.

Į visus kylančius klausimus atsakys ne tik informacijos centre budėsiantys teatro darbuotojai, bet ir LNOBT scenos žvaigždės. Operos ir baleto gerbėjai turės progą akis į akį susitikti su Lietuvos baleto primabalerina Olga Konošenko (rugpjūčio 29 d. nuo 14 iki 15 val.), balsingąja operos primadona Joana Gedmintaite (30 d. nuo 12 iki 13 val.) ir charizmatiškuoju operos solistu Eugenijumi Chrebtovu (31 d. nuo 12 iki 13 val.).

Artistai dalins autografus, gerbėjai galės gauti jų nuotraukų, o taip pat – laimėti pakvietimus į spektaklius, kuriuose yra dalyvavę solistai: pirmadienį – į baletą „Carmen“, antradienį – į operą „Bohema“, trečiadienį – į operą „Karmen“. O jei nepavyks laimėti loterijoje, minėtomis valandomis kasose galima bus įsigyti du bilietus su 50 proc. nuolaida į tuos pačius spektaklius.

Vis dėlto teatras norėtų ne tik papasakoti apie save, bet ir sužinoti žiūrovų nuomonę, tiesiog su jais pabendrauti! Kasdien lauke bus išnešti stendas ir pianinas: ant stendo kiekvienas norintis galės parašyti savo linkėjimus ar pageidavimus teatrui, jo menininkams, o sėdęs prie pianino – pamėginti pagroti kai ką iš operos ar baleto repertuaro, galbūt ir padainuoti.

Visas tris dienas vyks momentinė loterija. Tarp prizų – stilingai išleista naujojo 2016–2017 m. sezono knyga, kurioje rasite visą informaciją apie būsimas premjeras ir rodomus spektaklius, taip pat – teatro leisti CD ir DVD, dėžutės su operos kvapu, firminiai rašikliai ir t. t.

Prisėdus pavėsyje galima bus pasklaidyti visų naują sezoną rodomų spektaklių programėles, LNOBT leidžiamo žurnalo „Bravissimo“ numerius.

Informacinė teatro oazė po atviru dangumi veiks nuo pirmadienio iki trečiadienio, rugpjūčio 29–31 d. Kviečiame!

2016 08 26