Pradžia
en

LNOBT pasiruošė Kalėdoms

Kalėdų eglėmis puošiasi ne tik miestų aikštės. Didžiulė gyva eglė iš Vilkijos miškų bene pirmąkart atgabenta į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, kad papuoštų Raudonąją fojė. Nuo šiol kiekvienas, atėjęs į spektaklius, ypatingą šventinę nuotaiką pajus jau salės prieigose, ypač jei susiruošė į P. Čaikovskio baletą „Spragtukas“.

Mat „Spragtukas“ yra neatsiejamas Kalėdų meto teatre atributas. Nuo lapkričio 30 iki pat sausio 27 d. rodomi net 12 spektaklių, skirtų ir mažiems, ir dideliems. Pasigrožėjus tobulai įkūnyta baleto pasaka scenoje, galima nusifotografuoti prie eglutės, kurią, beje, teatrui dovanojo p. Kęstutis ir Gražina Markevičiai. Petraukos metu galite paskanauti karšto šokolado, o vakare – dar ir pasigrožėti vakarinio Vilniaus vaizdais pro didžiuosius teatro fojė langus. Kas gali būti smagiau už puikų vakarą teatre?

Ieškant dovanų, pagalvokime ir apie tuos, kurie norėtų, bet negali ateiti į teatrą, įsigyti bilietų – pasirūpinkime gerumo dovanomis. Visiems ištikimiems operos ir baleto gerbėjams bus smagu sužinoti, kad po senovei teatre galima įsigyti dovanų kuponus – padovanokite savo artimajam ar draugui šventinį vakarą teatre. Ruoškimės Kalėdoms ir švęskime jas drauge su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru!

Taip pat gruodį rodomos operos „Meilės eliksyras“ (8 d.) ir „Traviata“ (19 d.), operetės „Linksmoji našlė“ (12 d.) ir „Vienos kraujas“ (14 d.), vyks Kalėdų muzikos koncertai LNOBT Kamerinėje salėje (21, 26 d.), bus šokami baletai ir, žinoma, laukia premjera – J. Strausso operetė „Šikšnosparnis“. Nenuliūskite, jei į naujametį spektaklį nelikę bilietų, premjeros vyks ir sausio 3, 4 ir 5 d. Juk Kalėdų metas tęsis iki Trijų karalių.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading