Pradžia
en

LNOBT išdėstys savo ateities planus ir pakvies į virtualias ekskursijas

LNOBT išdėstys savo ateities planus ir pakvies į virtualias ekskursijas

Nors teatro durys žiūrovams po beveik pusmečio pertraukos pirmąkart atsivers tik šį savaitgalį, LNOBT kolektyvas nesėdėjo sudėjęs rankų laukdamas karantino pabaigos. Tuo įsitikinsite, jei balandžio 21 d. 12 val. prisijungsite prie virtualios konferencijos „Teatras atviras pasauliui“, kurioje LNOBT vadovai papasakos apie savo nuveiktus ir ateičiai suplanuotus darbus. 

„Kovo pradžioje sukako treji metai, kaip vadovauju šiam teatrui. Per tuos metus pavyko sukurti tai, kas kartais pranoko visus lūkesčius! Deja, pandemija taip pat įnešė savo korekcijų, bet neabejoju, kad po truputį grįšime į normalų gyvenimą, tęsime darbus ir imsimės naujų. Tuo tikslu išsikristalizavo svarbus ir reikšmingas dokumentas – LNOBT 2022–2025 m. strateginių krypčių planas. Svarbiausia, ką norime šia strategija pasakyti – esame draugiškas, aktualus teatras, visuomenei ir bendrai kūrybai atvira, ugdanti, šiuolaikiška, tarptautinėje bendruomenėje pripažįstama meno įstaiga, skatinanti aukščiausio lygio meno bei inovacijų sintezę“, – teigia LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

Kartu su juo virtualioje konferencijoje dalyvaus teatro vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila, baleto meno vadovas Martynas Rimeikis ir režisūros tarnybos vadovas Gediminas Šeduikis. Konferencijos moderatorė – Jurgita Skiotytė-Norvaišienė. Virtualią konferenciją „Teatras atviras pasauliui“ galėsite stebėti LNOBT „Facebook“ paskyroje ir „YouTube“ kanale.

Konferencijai pasibaigus, ištikimiausių teatro mylėtojų laukia siurprizas – virtualios 45–60 minučių trukmės ekskursijos po LNOBT rūmus. 13.30 val. Jurgita Skiotytė-Norvaišienė teatrą pristatys jauniesiems žiūrovams, 14.30 val. Nerijus Masevičius papasakos apie pastato architektūrą, o 15.30 val. prasidės Giedrės Butrimienės anglų kalba vedama ekskursija po teatro užkulisius.

Norinčiuosius dalyvauti bet kurioje iš virtualių ekskursijų kviečiame registruotis LNOBT „Facebook“ paskyroje. Vietų skaičius ribotas. Sėkmingai užsiregistravusiems teatro mylėtojams atsiųsime prisijungimo nuorodas.