success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

LNOBT artistai – už paramą Baltarusijos politiniams kaliniams

LNOBT artistai – už paramą Baltarusijos politiniams kaliniams

Šį sekmadienį, gegužės 30 d. 18 val., Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras rengia koncertą,  skirtą paramai Baltarusijos politiniams kaliniams išreikšti. Jis bus transliuojamas tiesiogiai LNOBT „Facebook“ paskyroje ir „YouTube“ kanale.

Baltarusijos žmonės, kovojantys už demokratiją savo šalyje, tėvynėje nebegali jaustis saugūs. Kaip parodė naujausi įvykiai, juos bandoma persekioti ir kitose šalyse, siekiant apriboti jų laisvę, sukeliant pavojų jų sveikatai ir gyvybei.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistai savo palaikymą Baltarusijos opozijos kovotojams išreikš koncertu, kurio tiesioginę transliaciją sekmadienį nuo 18 val. galėsite pamatyti LNOBT „Facebook“ paskyroje ir „YouTube“ kanale. 

Dainuos Eugenijus Chrebtovas, Joana Gedmintaitė, Mindaugas Jankauskas, Liudas Mikalauskas, Viktorija Miškūnaitė, Tomas Pavilionis, Jonas Sakalauskas, Regina Šilinskaitė, Jovita Vaškevičiūtė ir Vilniuje šiuo metu gyvenanti baltarusių operos solistė Margarita Levchuk, pradėsianti ir užbaigsianti pasirodymą patriotiniais baltarusiškais akcentais.

Taip pat grožėsimės plastiškuoju balerinos Olesios Šaitanovos atliekamu „Mirštančios gulbės šokiu“. Gros Dalia Leigienė (violončelė), Gabrielė Beinarytė (arfa), Justas Čeponis (fortepijonas), Lina Giedraitytė (fortepijonas) ir LNOBT simfoninio orkestro muzikantų kvartetas „Archi Quartett“.

Koncerto tikslas – surinkti piniginių aukų fondams, remiantiems kovotojus už laisvę Baltarusijoje. Tad ir jūs, klausydamiesi šio koncerto internetu, turėsite galimybę savo aukomis prisidėti prie Baltarusijos politinių kalinių išlaisvinimo.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading