Pradžia
en

Lietuvos baleto duetas šoka Vavelio pilies kieme

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro šokėjai Olesia Šaitanova ir Kipras Chlebinskas ketvirtadienį, birželio 29-ąją, atstovaus Lietuvos baleto menui Vavelio pilies kieme rengiamame Krokuvos operos vasaros festivalyje. Baleto meistrų gala koncerte „Grand Pas“ jie pristatys duetus iš Sergejaus Prokofjevo baleto „Romeo ir Džuljeta“ (choreografas Krzysztofas Pastoras) ir lietuvių choreografo Martyno Rimeikio spektaklio „Visur kur mes nebuvom“. 

Gala koncerte „Grand Pas“, kuris Krokuvos operos vasaros festivaliuose rengiamas jau aštuntą kartą, kartu su Lietuvos baleto meistrais pasirodys Slovakijos nacionalinio teatro Bratislavoje solistai Romina Kolodziej ir Damianas Šimko, taip pat Slovakijos miesto Košicės valstybiniam teatrui atstovaujantis duetas Ami Fujikawa ir Maksymas Sklyaras. Savo pasirodymais žiūrovus taip pat džiugins artistai iš vietinio Krokuvos operos teatro bei Lenkijos nacionalinio baleto, kuris vakarą ir užbaigs pristatydamas choreografo K.Pastoro Varšuvoje interpretuotą Maurice‘o Ravelio „Bolero“.
To paties kūrinio lietuviškąją versiją galima išvysti spektaklyje „Bolero+“, kuris Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bus rodomas rugsėjo 28 ir spalio 6 dienomis.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading