Pradžia
en

Kviečiame reitinguoti recenzijų konkursui pateiktus tekstus

Kviečiame reitinguoti recenzijų konkursui pateiktus tekstus

Šį sezoną LNOBT premjerų žiūrovai kviečiami recenzuoti stebėtus naujus pastatymus. Jau galite susipažinti su recenzijų konkursui pateiktais tekstais apie „Rigoletą” ir „Dievo avinėlį”,  o taip pat balsuoti už labiausiai Jums patikusias recenzijas.

Šis konkursas skiriamas ne profesionaliems muzikos ir teatro kritikams, o žiūrovams, kuriuos skatiname tyrinėti LNOBT kuriamus pastatymus įvairiais aspektais. Tai gali būti kūrinyje vaizduojamo istorinio laikotarpio atspindžių analizė, sceninių kostiumų apžvalga, skirtingų artistų pateiktų vaidmens interpretacijų palyginimas ar bet kuri kita tema – svarbiausia, kad autorius rašytų apie tą sritį, kuria domisi ir kurią geriausiai išmano. 

Geriausius tekstus atrinks kompetentinga vertinimo komisija. Operų recenzijas skaitys „LRT Klasika“ programos vadovas Julijus Grickevičius, muzikologė, Lietuvos kultūros tarybos narė Jūratė Katinaitė ir muzikologė Živilė Ramoškaitė, baletų – menotyrininkas, šokio istorikas Helmutas Šabasevičius, muzikologė Audronė Žiūraitytė ir šokio kritikė Skaidrė Baranskaja.

Bet galimybę reitinguoti pateiktas recenzijas turi visi teatro gerbėjai. Susipažinti su konkursui pateiktomis „Rigoleto“ recenzijomis galite paspaudę nuorodą https://opera.lt/-repertuaras/opera-c6/rigoletas-e144, su „Dievo avinėlio“ recenzijomis – https://opera.lt/-repertuaras/archyvas/y2022/dievo-avinelis-e127.

 

Įdomiausios, daugiausiai komisijos simpatijų sulaukusios recenzijos autoriaus laukia 400 Eur piniginis prizas. Be to, iš anksto užsiregistravę konkurso dalyviai turi galimybę gauti nemokamą pakvietimą į recenzuojamą spektaklį. Daugiau apie konkurso sąlygas galima sužinoti čia: https://bit.ly/3EDuS4g

Artimiausia LNOBT premjera – baleto spektaklis vaikams „Užburtos akys“ – rodomas jau gruodžio 17 ir 31 dienomis 12 valandą. 

Naujienlaiškio prenumerata

Loading