success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Kviečiame dalyvauti Teatro skonio rinkimuose

Prieš dvejus metus Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kartu su parfumerijos bendrove „Kvapų namai“ pirmasis šalyje sukūrė ir pristatė savo publikai Teatro kvapą. Šįmet gegužės 6-14 dienomis vyksiančių Europos operos dienų renginių metu vėlgi pirmieji Lietuvoje kviesime pažinti Teatro skonį, kurį formuoti padeda lietuviška ekskliuzyvinio šokolado bendrovė „Choco Group“. 

Šokolado gamintojų konsultantais gali tapti visi to panorėję operos mylėtojai, teatro „Facebook“ paskyroje nurodę, kokie skoniai ir kurie šokolado ingredientai jiems labiausiai asocijuojasi su opera ir baletu. Panaudoję siūlomas idėjas, „Choco Group“ šokolado technologai kurs originalius receptus ir Europos operos dienų metu siūlys degustuoti keturių skirtingų rūšių šokolado, iš kurių bus išrinktas tas vienintelis Teatro skonis.
„Iš tiesų šokolado pasaulis toks neaprėpiamas, o teatro tema tokia spalvinga, kad galėtume sukurti po atskirą skonį kiekvienam teatro žanrui, o gal ir konkrečiam repertuaro spektakliui. Man pačiam apsilankymai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre siejasi su karšto šokolado skoniu, įsimintu dar vaikystėje. Jį papildyčiau cinamonu, druska skoniui pastiprinti, gal pavyktų šokolade perteikti ir šampano poskonį“, - svarsto bendrovės „Choco Group“ direktorius Vytautas Stankevičius.
Jis ragina teatro mylėtojus drąsiai fantazuoti ir siūlyti ingredientus, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sunkiai suderinami su šokoladu. Mat šokolado specialistus kūrybingiausiai nuteikia būtent neįprasti deriniai. „Choco Group“ savo skonių kolekcijoje jau turi šokolado plytelių su kajeno pipirais, trumais, organinių kanapių baltymais, liofilizuotomis (šaltyje džiovintomis) uogomis ir t.t.
Teatro skonis bus siūlomas kompaktines plokšteles primenančiame įpakavime. O štai kas turi būti pavaizduota „plokštelių viršelyje“ – irgi galės siūlyti teatro „Facebook“ paskyros lankytojai. Aktyviausių ir kūrybingiausių akcijos „Išrink teatro skonį“ dalyvių Europos operos dienų metu laukia skanūs prizai.
Europos operos diena pirmąkart buvo minima prieš dešimtį metų – 2007-aisiais, taigi artėjanti šventė bus jau vienuoliktoji. Šįmet ją lydės tarptautinis projektas “Opera Panorama”, siekiantis patraukliai pristatyti 36-iose šalyse esančius 135 teatrus, kuriuos vienija tarptautinė organizacija “Opera Europa”. Pristatymui žadama panaudoti populiarių operų “Karmen” ir “Užburtoji fleita”, kurias repertuaruose turi daugelis operos teatrų, pastatymų fotografijas. “Opera Panorama” videosiužetą Europos operos dienų metu bus galima išvysti visuose į šventę kviesiančiuose teatruose, taip pat ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.
Operos mylėtojus šią gegužę vėl pakviesime į muzikaliuosius Pusryčius su Kipru, prieš šventinę savaitę vyksiančius spektaklius vyks susitikimai su artistais ir kiti edukaciniai renginiai. Žiūrovai vėl turės galimybę įsiamžinti apsirėdę mylimiausių operų veikėjų kostiumais, o Raudonojoje fojė veiks Teatro skonio paieškas atspindinti paroda.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading