success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Keli žodžiai artėjančiai sezono pabaigai: scenos neturėsime, bet renginiai vyks

Keli žodžiai artėjančiai sezono pabaigai: scenos neturėsime, bet renginiai vyks

Mieliems žiūrovams primename, kad šis LNOBT sezonas dėl pradedamos teatro pastato rekonstrukcijos bus trumpesnis. Darbams jau ruošiamasi, būtent todėl iš įprastos savo vietos laikinai perkeltos ir teatro darbuotojų automobilių stovėjimo aikštelės.

Nemažai svarbių pokyčių numatyta vykdyti žiūrovams skirtoje teatro dalyje, tad LNOBT rūmuose su jumis nesimatysime tikrai ilgai: nuo 2023 m. balandžio iki lapkričio. 

O kol kas pasidžiaukime paskutiniais pavasario susitikimais. Šią savaitę kovo 9 ir 10 d. vyks operos „Žydė“ spektakliai, kuriuose pagrindinius vaidmenis atliks Viktorija Miškūnaitė ir Mickaelis Spadaccini, savaitgalį priimsime „Kino pavasario“ publiką, o tuomet didžiąją sceną užleisime kovo 24, 25, 29, 30 ir 31 d. laukiamos baleto premjeros „Arlekino milijonai“ dekoracijų statytojams ir šokėjams.   

Be to, kovo 19 d. mažiesiems žiūrovams rodysime du „Zuikio puikio“, kovo 26 d. – du operos „Alisa stebuklų šalyje“ spektaklius, o kovo 25 ir 28 dienomis vyks koncertai kūdikiams „Muzika mažoms ausytėms II“. Bilietų į juos beveik nebėra, todėl primename, kad jau pats laikas pasirūpinti bilietais į lapkričio ir gruodžio mėnesių LNOBT spektaklius. Kai išgražėję ir atsinaujinę rūmai rudenį vėl atvers duris žiūrovams, pakviesime jus į naują operos „Aida“ pastatymą ir pilno metro nacionalinio baleto „Pradžioje nebuvo nieko“ premjerą.

O iki tol susitiksime vasaros festivalio „LNOBT Open“ renginiuose bei gastroliniuose spektakliuose, kurių numatyta tikrai nemažai. Sekite mūsų naujienas!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading