Pradžia
en

Jubiliejinį sezoną LNOBT pradėjo rekordiniais pardavimais

Jubiliejinį sezoną LNOBT pradėjo rekordiniais pardavimais

Penkis mėnesius trukusios LNOBT 2019–2020 m. sezono abonementų platinimo akcijos rezultatai maloniai nustebino. Vien 2019 m. rugsėjo mėnesį žiūrovai įsigijo daugiau kaip 22 tūkst. bilietų į LNOBT spektaklius, arba 23 proc. daugiau, nei jų buvo parduota 2018 m. rugsėjį. 

Ženklus augimas atsispindi ir finansinių įplaukų už parduotus bilietus apimtyse. Šių metų rugsėjo pajamos buvo solidžiausios per pastaruosius penkerius metus ir siekė  418,8 tūkst. Eur, arba 47 proc. daugiau nei 2018 m. rugsėjį.

Iki šiol didžiausios mėnesio įplaukos už bilietus LNOBT buvo fiksuotos 2018 m. spalį – 346,1 tūkst. Eur.

“Matome, kad mūsų diegtos naujovės pasiteisina: žiūrovai palankiai priėmė spektaklių rodymą blokais. Ši sistema mums tebėra nauja, nes iki šiol LNOBT rėmėsi kitokia repertuaro formavimo politika. Sėkmingam finansiniam rezultatui turėjo įtakos ir paankstinta šio sezono bilietų prekybos pradžia: 2019 m. rudens repertuaras buvo pristatytas dar vasario pabaigoje vykusioje Vilniaus knygų mugėje, o viso jubiliejinio 2019-2020 m. sezono repertuaras – maždaug mėnesiu anksčiau, negu įprasta.

Rugsėjo rezultatai rodo, kad pasirinkti rinkodaros metodai ir padidėjęs dėmesys edukacijai veikia. Atidžiai  sekame tendencijas ir jų pokyčius, esame paruošę ilgalaikių strateginių priemonių paketą, numatę taktinius žingsnius tam, kad pardavimų augimas būtų tvarus ir neapsiribotų tik vieno mėnesio rekordu. Žinoma, neatmetame ir pozityvios situacijos ekonomikoje, skatinančioje žmones dosniau investuoti į kultūringą laisvalaikį. Tai džiugi žinia visam kultūros sektoriui”, – teigia LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

100-ąjį sezoną LNOBT atidarė rugsėjo 13-ąją sėkminga Leonardo Bernsteino operetės „Kandidas“ premjera (pastatymo autorius – prancūzų režisierius Vincent‘as Boussard‘as). Šiuo metu teatras rengiasi spalio pabaigoje numatytai šokio operos „Amžinybė ir viena diena“ premjerai. Spektaklį kuria žymus Izraelio choreografas Itzikas Galili ir lietuvių kompozitorė Rita Mačiliūnaitė.

LNOBT spektaklių lankomumo vidurkis yra apie 95 proc., teatre per metus apsilanko maždaug 130 tūkst. žiūrovų.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading