success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Įtampų vėdinimas prasidėjo: vilniečiai džiaugiasi nauja iniciatyva

Įtampų vėdinimas prasidėjo: vilniečiai džiaugiasi nauja iniciatyva

Penktadienio vidurdienį, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) akcijos „Išvėdink įtampą“ pakviestas, prie Žaliojo tilto susirinko sostinės centre dirbančių vilniečių būrys.

Kas bėgo, kas riedėjo riedučiais, kas griebė elektrinį paspirtuką, kas tiesiog smagiai pasivaikščiojo Neries krantine. Saulė negailėjo spindulių, vėjas – pavasariškos gaivos ir debesėlių, iš kurių ant akcijos dalyvių retkarčiais pakrapindavo keli lietaus lašai.

Iš trumpo žygio sugrįžusųjų prie Žaliojo tilto laukė vaisiai ir garsusis teatro karštas šokoladas, bet svarbiausia – kad visi atėjusieji džiaugėsi paskata praleisti pietų pertrauką gryname ore ir neabejojo, kad palaikys „Išvėdink įtampą“ iniciatyvą ir kitais balandžio mėnesio penktadieniais.

Artimiausias „Išvėdink įtampą“ susitikimas Neries krantinėje – balandžio 15 d. 12 val. prie Žaliojo tilto. Kartu su kolegomis pasigrožėkime vis labiau pavasarėjančiu Vilniumi ir bent valandėlei pamirškime rūpesčius ir problemas, nes nuolatinis galvojimas apie juos kenkia kiekvieno žmogaus sveikatai.

„Išvėdink įtampą“ – tokiu šūkiu savo kolektyvą, kaimyninių įstaigų darbuotojus, o taip pat visus vilniečius pajudėti, atsikratyti susikaupusio streso ir pasirūpinti savo sveikata bei emocine pusiausvyra paragino LNOBT kolektyvas. Teatras imasi lyderystės visą balandžio mėnesį viešai ir garsiai kalbėti apie emocinius sunkumus, su kuriais susiduria ne tik LNOBT darbuotojai, apie būdus laiku tuos sunkumus atpažinti bei užkirsti jiems kelią fiziniu aktyvumu ir kitomis prevencinėmis priemonėmis.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading