success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

„Figaro vedybos“ su Ona Kolobovaite ir Laimonu Pautieniumi

Birželio 11 d. vyks  ypatingas W. A. Mozarto „Figaro vedybų“ spektaklis – dainuos solistų sudėtis, kuri lapkritį vyks į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro gastroles Tel Avivo operoje. Tad jei smalsu, kaip „Figaro vedybos“ skambės Izraelyje, ateikite birželio 11-ąją į spektaklį LNOBT. Įvyks net šeši debiutai, pradedant pagrindinius vaidmenis atliksiančiais Ona Kolobovaite ir Laimonu Pautieniumi.

Bene didžiausia spektaklio staigmena – O. Kolobovaitės sugrįžimas į operos sceną. Pastaruosius keletą metų dainininkė buvo tarsi dingusi iš operos pasaulio, nors „Figaro vedybų“ premjerose 2010 m. ji dainavo žavų jaunuolį Kerubiną. Sugrįžimo pranašu tapo O. Kolobovaitės dalyvavimas pavasarį LNOBT rengtoje kasmetinėje solistų perklausoje. Solistė pasirodė sėkmingai, tad buvo pakviesta pagrindiniam Siuzanos vaidmeniui „Figaro vedybose“.

Grafą Almavivą birželio 11-ąją pirmą kartą dainuos Laimonas Pautienius. Solistui vaidmuo nėra naujas – šią partiją jis atlieka Vokietijoje (L. Pautienius dirba teatre „Deutsche Oper am Rhein “ Diuseldorfe ir Duisburge), Grafą yra dainavęs Latvijos nacionalinėje operoje Rygoje. Tačiau įsilieti į kitokios, labiau klasikinės stilistikos spektaklį reikia laiko. Tad L. Pautienius drauge su kitais solistais jau keletą savaičių repetuoja spektaklį.

Beje, dainuoti Grafienės iš Vokietijos atskrenda Sandra Janušaitė, kuri vėl aktyviau įsilieja į LNOBT spektaklius po mažiausiai metų pertraukos, mat solistė itin intensyviai dainuoja Eseno operos teatre.

Vis dėlto paminėtos buvo tik dvi skambios debiutuojančių dainininkų pavardės, o kas gi tie kiti keturi spektaklio naujokai? Atėję į „Figaro vedybas“ turėsite progos susipažinti su dviem jaunom perspektyviom solistėm – Dovile Kazonaite (pirmą kartą dainuos Kerubiną) ir Lina Dambrauskaite (pirmą kartą Barbarina).
Taip pat galėsite įvertinti nuo kito sezono etatiniu LNOBT solistu tapsiantį tenorą Mindaugą Jankauską, pirmą kartą kuriantį Dono Kurcijaus vaidmenį, bei pasiklausyti, kaip naują vaidmenį atlieka Egidijus Dauskurdis (pirmą kartą sodininkas Antonijus).

Taip pat dainuos Liudas Mikalauskas (Figaras), Laima Jonutytė, Rafailas Karpis, Tadas Girininkas. Diriguos spektaklio muzikos vadovas Martynas Staškus.

2015 06 08

Naujienlaiškio prenumerata

Loading