Pradžia
en

Bilietai į LNOBT spektaklius tirpsta, bet jų dar yra!

Naujas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro sezonas jau sukėlė nemažą publikos susidomėjimą – antai į naujametę operos „Bohema“ premjerą beveik nelikę bilietų. Tačiau sezonas nemažas, jo metu vyks arti 150 renginių, tad operos ir baleto gerbėjai turi platų pasirinkimą ir kaip tik šiuo metu puikias galimybes rinktis geriausius bilietus.

Teatras, paskelbęs sezoną savo tinklalapyje www.opera.lt, suteikia žiūrovams galimybę pasinaudoti dviem abonementinėm akcijom – „5+“ ir „5+ savaitgaliai“, kurios siūlo nemažų nuolaidų bilietams.

„5+“ – tai abonementas visam 2015 m. rudens–2016 m. pavasario sezonui, pagal žiūrovo pasirinkimą sudarytas iš penkių ir daugiau skirtingų spektaklių (pateiktų sąraše) su 35 procentų nuolaida bilietams.
Abonementas „5+ savaitgaliai“ leidžia rinktis iš penkių ir daugiau spektaklių, vykstančių savaitgaliais – šeštadieniais ir sekmadieniais; čia taikoma 25 procentų nuolaida.

Bilietų lengvatinėmis sąlygomis galima bus įsigyti iki pat sezono pradžios, abi abonementų akcijos pasibaigs rugsėjo 20 d. Tačiau juk žinome, kad geriausius bilietus renkasi pirmieji!

Beje, visi abonementų pirkėjai dalyvauja loterijoje, kuriai prizus įsteigė LNOBT ir teatro rėmėjai (tarp prizų – populiarių leidinių prenumeratos, kosmetikos prizai, apsilankymai restoranuose, ekskursijos po Vilnių). Loterija vyks rugsėjo 22 d., o jos rezultatai bus skelbiami teatro interneto svetainėje.

Ar kaitina saulė, ar lyja, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre – visada gera ir jauku! Čia kas vakarą garantuojami neblėstantys įspūdžiai, pakylėta nuotaika, užburiantys reginiai... Teatras atveria savo duris, ir jau dabar kviečia į visus 2015 m. rudens – 2016 m. pavasario sezono spektaklius!

Bilietus ir abonementus galima įsigyti LNOBT kasose bei internetu www.opera.lt.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading