success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

A. Grigorian pirmą kartą dainuoja diriguojant broliui Vartanui

A. Grigorian pirmą kartą dainuoja diriguojant broliui Vartanui

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksta Asmik Grigorian koncertas „Tarp Lietuvos ir Armėnijos“, kurį LNOBT surengė kartu su Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje. Renginys skiriamas Armėnijos nepriklausomybės deklaracijos paskelbimo 30-osioms metinėms paminėti bei operos solistui Gehamui Grigorianui (1951–2016) atminti.

Rugsėjo 21-ąją Armėnija mini savo Nepriklausomybės dieną. Šįmet ji bus ypatinga: sukanka 30 metų nuo Armėnijos nepriklausomybės deklaracijos paskelbimo. Pasak Nepaprastojo ir įgaliotojo Armėnijos Respublikos ambasadoriaus Lietuvos Respublikoje Tigrano Mkrtčiano, prieš koncertą trumpai pasveikinusio žiūrovus, šios datos minėjimas Lietuvoje ypač prasmingas, nes būtent Lietuva pirmoji pasaulyje pripažino Armėnijos nepriklausomybę.

Kartu šis koncertas skiriamas operos solisto Gehamo Grigoriano, 1980–1988 m. dainavusio LNOBT scenoje, atminimui. Ta proga scenoje susitiko dvi garsiojo solisto atžalos: pasaulinė operos žvaigždė Asmik Grigorian ir dirigentas Vartanas Grigorianas.

„Mums su Vartanu tai pirmasis bendras koncertas. Tad eidama į sceną pirmą kartą jaudinuosi ne dėl savęs, o dėl brolio: labai noriu, kad jam viskas pavyktų“, – prieš pasirodymą neslėpė A. Grigorian.

Koncerte „Tarp Lietuvos ir Armėnijos“ taip pat dainuoja svečiai iš Armėnijos: tenoras Ovanesas Aivazianas ir bosas Barsegas Tumanianas. Groja LNOBT simfoninis orkestras (vyr. dirigentas Ričardas Šumila).

Naujienlaiškio prenumerata

Loading