success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

4 priežastys išklausyti operą KAPULEČIAI IR MONTEKIAI

Jas vardija operos solistės Milda Tubelytė ir Viktorija Miškūnaitė – pagrindinių Romeo ir Džuljetos vaidmenų atlikėjos. Vincenzo Bellini opera „Kapulečiai ir Montekiai“  teatras šiandien pradeda naują spektaklių sezoną.


Milda Tubelytė – Romeo:

- Tai tiesiog geniali ir jaudinanti muzika! Prisipažįstu, jog pirmą kartą išklausius „Kapulečius ir Montekius“ (o tai įvyko tik šią vasarą), man pačiai pradėjo byrėti ašaros.
- Rūpestingai apgalvotos prancūzų režisieriaus Vincent‘o Boussard‘o parinktos detalės palieka erdvės individualioms jų traktuotėms. O simbolių lukštenimas spektaklio žiūrovui neleidžia nuobodžiauti.

 

Viktorija Miškūnaitė – Džuljeta:
- Progos išgirsti bel canto repertuaro operas Lietuvoje itin retos. Be V. Bellini „Kapulečių ir Montekių“, LNOBT repertuare tėra vos vienas kitas pasirinkimas – Gaetano Donizetti opera „Meilės eliksyras“.
- Spektaklio muzikos vadovas Sesto Quatrini – tikras itališkojo bel canto žinovas ir gerbėjas: jo šeimos namuose Italijoje panaši muzika skambėdavo nuo pat vaikystės. Todėl galite neabejoti, jog jam diriguojant Vilniuje skamba tikrai aukštų itališkų standartų bel canto!

Naujienlaiškio prenumerata

Loading