Pradžia
en

Forumas „Kultūros, verslo, švietimo, mokslo ir sporto pasiekimai – tikrasis aukštos pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“

Forumas „Kultūros, verslo, švietimo, mokslo ir sporto pasiekimai – tikrasis aukštos pridėtinės...

Penktadienį, sausio 8 d., 14 val., kviečiame stebėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) bei Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) iniciatyva organizuojamą forumą „Kultūros, verslo, švietimo, mokslo ir sporto pasiekimai – tikrasis aukštos pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“. Jame Lietuvos meno, švietimo, mokslo, sporto ir verslo atstovai kartu su už šias sritis atsakingais ministrais aptars tarpsritinio bendradarbiavimo galimybes.

Akivaizdu, kad paminėjus kurios nors valstybės vardą, pirmiausiai ji asocijuojasi ne su valstybės strategijos patvirtintais šūkiais, o su tos šalies žinomų kultūros ar sporto atstovų vardais, mokslo ar verslo sukurtais produktais, siūlomomis paslaugomis. Ką reikia padaryti, kad Lietuva taptų dar labiau žinoma mūsų kultūros, verslo, švietimo ir mokslo pasiekimų dėka? Kaip Lietuvos pristatymo užsienyje 2020-2030 m. strategijoje suformuluotą „Co-create“ koncepciją, bendradarbiaujant ir kuriant klasterines iniciatyvas, paversti realiu aukštos pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportu, generuojančiu apčiuopiamą naudą valstybei?

Pandemija kelia ne tik didžiulius iššūkius, bet ir atveria naujas galimybes, todėl Forumo organizatoriai viliasi, kad kūrybiškas požiūris į tarpsektorinį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei jungtines iniciatyvas galėtų tapti naujų iniciatyvų ir naujų bendradarbiavimo formų pradžia.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading