Pradžia
en
Baletas

PIAF

Lapkričio 06, 2020 Balandžio 01, 2021
LNOBT Didžioji salė
2 veiksmų baletas. Spektaklis su fonograma. Trukmė: 2 val.
PIAF

Kūrėjai

CHOREOGRAFAS
Mauro Bigonzetti
ŠVIESŲ IR DEKORACIJŲ DAILININKAS
Carlo Cerri
ŠVIESŲ DIZAINO BENDRAAUTORIS
Massimo Consoli
KOSTIUMŲ DAILININKAI
Ugnė Tamuliūnaitė, Mauro Bigonzetti
CHOREOGRAFO ASISTENTĖ
Macha Daudel

„Non, je ne regrette rien“ – ši daina apskriejo visą pasaulį, įkūnydama gyvenimo šūkį „Ne, aš nieko nesigailiu“. Juo gyvenime rėmėsi dainos atlikėja, legendinė Édith Piaf, tobulai valdžiusi savo galingą, sielvarto kupiną balsą, pasakojantį apie meilę, praradimus, aistrą ir paryžietišką gyvenimą. Smulkutė, trapi, labai emocionali menininkė buvo vadinama Paryžiaus žvirbleliu, prancūzams ji – nacionalinė vertybė ir pasididžiavimas. Édith Piaf visam laikui liko chanson žanro gerbėjų atmintyje.

Mauro Bigonzetti choreografija – tai sąmojis, jausmai, atletiškumas ir grožis. Jo judesių kalba nepaprastai gyvybinga, kurianti įtaigią vaizdinių panoramą. Savo kūryboje M. Bigonzetti dažnai atiduoda duoklę svarbioms asmenybėms, didelės sėkmės sulaukė jo spektakliai „Maleris“, „WAM“ (dedikuotas Wolfgangui Amadeus Mozartui), „Omaggio a Bach“ ir „Caravaggio“. Spektaklis „Piaf “ sukurtas 2010 m. Hanoverio valstybinės operos baleto trupei.

Fonogramoje tarp kitų kūrinių skambės:

Francis Poulenc. Koncertas dviem fortepijonams ir orkestrui
Francis Poulenc. Préambule et air de bravoure
Darius Milhaud. Siuita dviem fortepijonams, op.165b
Copyright © Edition Salabert/UMP France, Paryžius, Prancūzija.

Premjera 2017 m. balandžio 21 d. 


Nuo šiol žiūrovai, atvykę į teatrą ankstėliau, turės galimybę dalyvauti „Pokalbiuose prieš uvertiūrą“: aptarti scenoje laukiantį vaidinimą su muzikologais, operos kritikais, atlikėjais arba autoriais. Pokalbiai prieš uvertiūrą“ numatomi lapkričio 21 d. prieš baletą „Piaf“.  Susitikimo Marmurinėje fojė pradžia – 17.30 val.

Pasirodymų datos

Lapkritis
Balandis
01
Ketvirtadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė

Naujienlaiškio prenumerata

Loading