Pradžia
en
Baletas

ARLEKINO MILIJONAI

Kovo 24, 2023 Kovo 31, 2023
LNOBT Didžioji salė
2 veiksmų baletas

Kūrėjai

Kompozitorius
Riccardo Drigo
Choreografija
Marius Petipa
Choreografas statytojas
Alexei Ratmansky
Choreografo asistentė
Tatiana Ratmansky
Scenografijos ir kostiumų dailininkas
Robert Perdziola
Inspiruotas
Orest Allegri, Ivan Vsevolozhsky

Arlekino milijonai, nuotaikinga meilės istorija, paremta commedia dell’arte stiliumi, buvo pastatyta legendinio choreografo Mariuso Petipa 1900 m. Peterburge, Ermitažo teatre imperatorienės gimtadienio proga. Po šimtmečio šis baletas atgimė choreografo Aleksejaus Ratmanskio dėka. Baleto choreografija sukurta išstudijavus V. Steponavo originalaus pastatymo notacijos užrašus, saugomus Harvarde, Teatro kolekcijoje. Šio pastatymo dailininką Robertą Perdziolą kurti dekoracijas ir kostiumus taip pat inspiravo 1900 m. O. Allegri ir I. Vsevoložskio eskizai. 

Choreografas Aleksej Ratmanskyj šį baletą jau yra pastatęs 2018 m. Metropolitan Opera, Niujorke, bei Australijos balete. A. Ratmanskij, pasaulinio garso choreografas, Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, 2022 m. vasarį nutraukė sutartį su Didžiuoju teatru Maskvoje, kuriame statė savo paskutinį baletą, ir grįžo į JAV. A. Ratmanskis augo Kijeve, jo kaip šokėjo karjera glaudžiai susijusi su Kijevo baletu. Visa choreografo šeima gyvena Ukrainoje, jo žmona yra ukrainietė.  Nuo 2009 m. A. Ratmanskij yra  American Ballet Theatre (ABT) reziduojantis choreografas.

Arlekino milijonai – kupinas džiaugsmo ir romantikos baletas, pilnas humoro ir smagių situacijų, yra tikras malonumas patyrusiems klasikinių baletų mylėtojams ir džiugus atradimas smalsiems, norintiems atrasti baleto stebuklą žiūrovams. 

Pasirodymų datos

Kovas
24
Penktadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė
25
Šeštadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė
29
Trečiadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė
30
Ketvirtadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė
31
Penktadienis
18:30
LNOBT Didžioji salė