success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Baletas

Kūrybinis impulsas IX

LNOBT Didžioji salė
Kūrybinis impulsas IX

Kūrėjai

Choreografė
Jade Longley
Choreografė
Urtė Bareišytė
Choreografė
Darija Seliukaitė
Choreografas
Mantas Daraškevičius
Choreografė
Živilė Baikštytė
Choreografė
Gohar Mkrtchyan
Choreografė
Julija Stankevičiūtė
Choreografė
Charlotte Lejeune

Krzysztofo Pastoro 2012 m. inicijuotas Kūrybinio impulso projektas šiemet vyksta jau devintą kartą. LNOBT žiūrovai kviečiami į išskirtinį vakarą, kuriame pristatoma teatro baleto artistų choreografinė kūryba. Kūrybinis impulsas trupės šokėjams suteikia galimybę išbandyti save nauju amplua: sukurti šokio kompoziciją, dalyvauti kolegos pastatytoje miniatiūroje, o gal išbandyti jėgas kuriant scenografiją, kostiumus, organizuoti renginį ir visą darbo procesą. Šis projektas svarbus ne tik žiūrovams ir baleto trupės tobulėjimui, bet ir šokėjams, skatina jų kūrybingumą ir fantaziją. O žiūrovams suteikia atradimo džiaugsmą.


Informuojame, kad renginio metu žiūrovai sėdės LNOBT Didžiojoje scenoje, ne salėje, todėl vietos nenumeruojamos. Žiūrovai sodinami po du asmenis, išskyrus tuos atvejus, kai perkate 1 bilietą (jei perkate 1 bilietą – sedėsite vienas (-a)). 
Pranešame, kad viso renginio metu bus laikomasi visų saugumo reikalavimų: atvykstant į teatrą žiūrovams matuojama temperatūra, numatytose vietose paruoštas dezinfekcinis skystis rankoms, žiūrovai salėje sėdės užtikrinant saugius atstumus, būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.

Naujienlaiškio prenumerata

Loading