success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Bosas

Petri Lindroos

Petri Lindroos
Biografija Pasirodymai

Biografija

Petri Lindroos yra žymus suomių bosas, pasižymintis įspūdinga vokaline galia ir scenine ištverme.

Nuo 1997 m., kuomet solistas baigė muzikos magistro studijas Sibelijaus akademijoje Helsinkyje, jis dainavo daugelyje didžiųjų Europos miestų operos teatrų Helsinkyje, Stokholme, Kopenhagoje, Osle, Briuselyje, Liuksemburge, Paryžiuje, Londone, Miunchene, Milane, Romoje ir kt.

P. Lindroos repertuare yra tokie vaidmenys kaip Karalius Pilypas II (Don Karlas), Fieskas (Simonas Bokanegra), Zacharijas (Nabukas) Mefistofelis (A. Boito Mefistofelis, Ch. Gounod Faustas ir H. Berliozo Fausto prakeikimas), Zarastras (Užburtoji fleita), Figaras (Figaro vedybos), Komandoras ir Leporelas (Don Žuanas), Greminas (Eugenijus Oneginas), Pimenas (Borisas Godunovas). Solistas taip pat dažnai dalyvauja įvairių mišių bei pasijų koncertiniuose atlikimuose visoje Europoje.

Pastaraisiais sezonais P. Lindroos atliko tokius vaidmenis, kaip Roko (Fidelijus) Bolonijos teatre, Ramfis (Aida) Šiaurės Lidso operoje, Marselis (Hugenotai) Vengrijos nacionalinėje operoje, Simonas (Džanis Skikis) Norvegijos nacionalinėje operoje, Bazilijus (Sevilijos kirpėjas) Norvegijos nacionalinėje operoje Osle, Zarastras (Užburtoji fleita) Kopenhagos karališkojoje operoje, taip pat atliko boso partiją Zemlinskio Lyrische Sinfonie op. 18 d. Helsinkio Finlandia Hall su Leifu Segerstamu, bei Bethoveno simfonijoje Nr. 9 su Kentu Nagano ir Monrealio simfoniniu orkestru. Tarp sėkmingiausių solisto projektų galima paminėti Pimeno vaidmenį operoje Borisas Godunovas Suomijos nacionalinės operos scenoje ir Leporelo vaidmens atlikimą La Monnaie teatro turo Tokijuje metu, taip pat Verdi Requiem seriją (Vestminsterio katedra, Verdi festivalis Parmoje) ir gastroles su Bavarijos radijo orkestru atliekant H. Berliozo Messe Solennelle, diriguojant maestro Riccardo Muti.

Šalia savo kaip dainininko karjeros, P. Lindroos taip pat ugdo studentus bei profesionalus iš visos Skandinavijos ir didžiuojasi, kad gali atskleisti bei ateities kartoms perduoti nuostabią dainavimo techniką, kurios jį išmokė jo tėvas, garsus tenoras Peteris Lindroosas.

Pasirodymų datos

Data Pavadinimas Pradžia Vieta
2024-05-10 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Bilietai
2024-05-15 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Bilietai
2024-05-17 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Bilietai

Naujienlaiškio prenumerata

Loading