success Galima peržiūrėti krepšelį
Pradžia
en
{{cart.item_count}}

Tuščias krepšelis

Krepšelis

Mecosopranas

Elisabeth Jansson

Elisabeth Jansson
Biografija Pasirodymai

Biografija

Švedijos mecosopranas Elisabeth Jansson yra pasiekusi įspūdingą tarptautinę karjerą. Ji yra labai geidžiama koncertų ir oratorijų solistė, dirbusi su įvairiais garsiausiais Europos orkestrais ir dirigentais.

Pastaraisiais metais Elisabeth Jansson atliko rečitalį su Kopenhagos operos festivaliu Børsene, Bethoveno 9-ąją simfoniją su Izraelio filharmonijos orkestru Tel Avive ir Jeruzalėje, Gėlių mergaitės ir Skvairo vaidmenis „Parsifalyje“ su seru Simonu Rattle'u ir Berlyno filharmonijos orkestru (Festspielhaus Baden-Baden ir Filharmonija Berlyne). 2020 m. ji taip pat dalyvavo C.F.E. Hornemano naujos operos „Aladinas“ įraše, kuriame atliko Žiedo džinės vaidmenį.

2016 m. solistė atliko Oktaviano vaidmenį („Rožės kavalierius“) Milano Teatro alla Scala, diriguojant maestro Zubinui Mehtai; po šio pasirodymo ji šiame teatre buvo pakviesta dainuoti Mocarto „Requiem“ diriguojant maestro Adamui Fischeriui. Ji taip pat debiutavo Landestheater / Felsenreitschule Zalcburge, kur dainavo Jonuką („Jonukas ir Grytutė“).

2005 m. Elisabeth Jansson tapo Kopenhagos Karališkosios operos trupės nare – nuo to laiko ji nuolat atlieka pagrindinius vaidmenis, tokius kaip Karmen Bizet „Karmen“, Melisandą Debussy op. „Pelėjas ir Melisanda“, Rozina op. „Sevilijos kirpėjas“, Dorabella op. „Visos jos tokios“, Oktavianas op. „Rožės kavalierius“, Markizė Melibėja op. „Kelionė į Reimsą“, ir Kerubinas op. „Figaro vedybos“. 2009 m. ji atliko Karolinos Matildos vaidmenį kritikų pripažintoje Bo Holteno operoje „Karališkojo gydytojo vizitas“. Elisabeth Jansson – vienintelė atlikėja pasaulyje, iki šiol dainavusi šį vaidmenį.

Elisabeth Jansson karjera driekiasi per visą Europą, taip pat Japoniją ir Taivaną – čia ji rengė rečitalius, koncertavo, dainavo partijas oratorijose ir operos scenose. Solistė koncertavo tokiose vietose kaip Concertgebouw Amsterdame, Alte Oper Frankfurt, Philharmonie Köln, Staatsoper Dresden ir Théâtre des Champs Elysées Paryžiuje.

2017 m. pavasarį Elisabeth Jansson buvo paskirta Karališkosios muzikos akademijos nare už pasiekimus tarptautinėje operos scenoje. 2016 metais Elisabeth Jansson buvo paskelbta Danijos karalienės Dama už indėlį į Danijos kultūrinį gyvenimą. Solistė yra gavusi daugybę apdovanojimų, pavyzdžiui, Elenos Gerhardt Lieder premiją, Isabel Jay operos prizą, Joelio Berglundo stipendiją ir Michaelo Head prizą už dainavimą.

Pasirodymų datos

Data Pavadinimas Pradžia Vieta
2025-04-26 HOFMANO ISTORIJOS 18:30 LNOBT Didžioji salė Bilietai
2025-04-29 HOFMANO ISTORIJOS 18:30 LNOBT Didžioji salė Bilietai
Data Pavadinimas Pradžia Vieta
2024-05-17 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs
2024-05-15 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs
2024-05-10 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs
2021-09-10 ROŽĖS KAVALIERIUS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs

Naujienlaiškio prenumerata

Loading