Pradžia
en

DIRIGENTAS

LOCHLAN BROWN

LOCHLAN BROWN
Biografija Pasirodymai

Biografija

Lochlanas Brownas yra australų pianistas ir dirigentas. Jis bendradarbiavo su operų kūrybinėmis grupėmis JAV, Europoje ir Australijoje, dirbo Romos operos teatre, City Lyric Opera (Niujorkas), Opera on Tap (Niujorkas), Bare Opera (Niujorkas), Longailendo Operoje, ARE Operoje (Niujorkas), Mannes’o Operoje (Niujorkas), Vakarų Australijos Gilberto ir Sullivano asociacijoje, Operabox ir Vakarų Australijos Operoje. 2016 ir 2017 m. L. Brownas buvo asistentas Majamio muzikos festivalyje, rengė tokius spektaklius kaip Bohema, Valkirija, Tiglis, Figaro vedybos, Maža gudri laputė, taip pat buvo Giovanni Reggioli asistentas Nyderlandų nacionalinėje operoje Amsterdame.

L. Brownas baigė muzikos kompozicijos ir fortepijono bakalauro studijas Vakarų Australijos universitete ir Vakarų Australijos scenos menų akademijoje, vėliau persikėlė į Niujorką ir baigė magistro studijas Mannes’o koledže – šioje institucijoje jis studijavo orkestrinį dirigavimą ir akompanavimą su Davidu Hayes’u ir Cristina Stanescu. Tarp semestrų L. Brownas dalyvavo kvalifikacijos kėlimo programose La lingua della Lirica (su Glennu Mortonu ir Ubaldo Fabbri), Bel canto Toskanoje (su Giovanni Reggiolo, Willu Crutchfieldu ir Richardu Hetheringtonu) ir kursuose Lisos Gasteen nacionalinėje operos mokykloje Australijoje (su Johnu Fisheriu, Siegfriedu Jerusalem ir Philipu Mayersu). Jis taip pat turėjo progą tobulinti lieder įgūdžius meistriškumo kursuose su šio žanro specialistais Grahamu Johnsonu ir Warrenu Jones’u.

Kaip dirigentas L. Brownas bendradarbiavo su Mannes’o orkestru ir Amerikos tarptautiniu kameriniu orkestru, taip pat vadovavo Mannes’o ankstyvosios muzikos ansambliui. Jis taip pat buvo Romos operos teatro dirigentas-asistentas ir Buffalo filharmonijos orkestro pavaduojantis dirigentas. L. Brownas dirigavo įvairiems bendruomenių ir bažnyčių chorams, parengė operečių pastatymus Australijoje. Diriguoti orkestrui jis pradėjo tuomet, kai Australijos Symphony Services International dirigentų ugdymo programos vykdytojai pasiūlė jam globą ir galimybę diriguoti Australijos operos ir baleto orkestrui Sidnėjuje ir Vakarų Australijos simfoniniam orkestrui.

L. Brownui didelį džiaugsmą teikia darbas su dainininkais – su jais jis bendradarbiauja kaip dirigentas, rečitalių pianistas ir vokalo konsultantas. Menininkas daug dėmesio skiria klasikinės muzikos prieinamumo skatinimui – jis siekia padėti publikai susidomėti meno forma, kuri dažnai suvokiama kaip atgyvenusi. L. Brownas įsitikinęs, kad kūrėjams būtina pasinaudoti naujovėmis, skirti laiko bendruomenių edukacijai ir tarpusavio ryšiui, pasitelkti mūsų laikų technologijas taip, kad jos kuo geriau tarnautų meno kūrimui.

Pasirodymų datos

Nėra informacijos
Data Pavadinimas Pradžia Vieta
2019-12-11 KANDIDAS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs
2019-12-12 KANDIDAS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs
2019-12-13 KANDIDAS 18:30 LNOBT Didžioji salė Pasibaigęs

Naujienlaiškio prenumerata

Loading